Арда  Берое  Ботев Враца  Ботев Пловдив  Витоша  Дунав  Етър  Левски  Локомотив Пловдив  Лудогорец  Славия  Черно море  Царско село  ЦСКА  България 
Първа лига - редовен сезон
Геният се оттегли!
Лига Европа 2019/2020





Лятна подготовка 2019
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
13-06-2019
17:00
Локомотив Пловдив0:1Академия Пандев0
18-06-2019
11:00
ЦСКА3:0Локомотив ГО0
19-06-2019
18:00
Берое0:2Академия Пандев0
19-06-2019
17:00
Черно море3:0Марица Пловдив0
19-06-2019
18:30
Етър1:1Спартак Плевен0
19-06-2019
18:30
Лудогорец4:0Триглав0
20-06-2019
18:00
Славия2:1Ботев Враца0
22-06-2019
19:00
Лудогорец2:0Карабах Ахдам0
22-06-2019
18:30
Дунав Русе1:2Етър0
22-06-2019
18:45
Арда Кърджали2:2Поморие0
23-06-2019
18:00
Левски0:1Ред Бул Бразил0
23-06-2019
18:00
Витоша Бистрица4:1Марица Пловдив0
24-06-2019
18:00
ЦСКА3:0Прибрам0
24-06-2019
18:30
Черно море2:0Арда Кърджали0
24-06-2019
16:00
Славия3:2Академия Пандев0
25-06-2019
19:00
Левски0:1Зенит0
25-06-2019
15:00
Локомотив Пловдив1:1Македония Г.Петров0
25-06-2019
18:00
Берое4:0Себаил0
26-06-2019
18:00
Лудогорец0:3Шахтьор Донецк0
26-06-2019
18:30
Дунав Русе3:1Локомотив ГО0
26-06-2019
16:15
Черно море3:1Ботев Враца0
26-06-2019
18:00
Етър2:1Ботев Гълъбово0
26-06-2019
18:00
Славия1:1Поморие0
26-06-2019
18:30
Царско село3:1Спартак Плевен0
27-06-2019
19:00
ЦСКА0:1Ференцварош0
27-06-2019
19:00
Лудогорец2:1Ботошани0
28-06-2019
18:00
Дунав Русе1:4Литекс0
28-06-2019
18:45
Берое1:2Македония Г.Петров0
28-06-2019
18:00
Ботев Пловдив1:0Етър0
28-06-2019
11:00
Славия2:0Арда Кърджали0
28-06-2019
18:00
Ботев Враца2:0Поморие0
29-06-2019
20:00
Ботев Враца4:2ЦСКА 19480
29-06-2019
17:00
Витоша Бистрица0:0Академия Пандев0
30-06-2019
12:00
ЦСКА0:1Шахтьор Донецк0
01-07-2019
18:00
Левски0:4Тюркгюджю-Атаспор0
02-07-2019
19:30
Левски1:1Йънг Бойс0
03-07-2019
19:30
ЦСКА1:0Ред Бул Залцбург0
03-07-2019
19:00
Дунав Русе2:2Академика Клинчени0
03-07-2019
18:00
Черно море1:2Виторул0
03-07-2019
20:00
Витоша Бистрица0:1ЦСКА 19480
03-07-2019
18:45
Ботев Враца1:1Литекс0
05-07-2019
18:00
Ботев Враца3:0Кариана0
06-07-2019
19:00
ЦСКА3:0Вихрен Сандански0
06-07-2019
18:00
Ботев Пловдив0:0Локомотив София0
06-07-2019
18:45
Славия1:2ЦСКА 19480
06-07-2019
18:00
Витоша Бистрица1:0Септември0
06-07-2019
18:00
Арда Кърджали1:1Ботев Гълъбово0
06-07-2019
18:00
Берое3:1Царско село0
07-07-2019
19:00
Дунав Русе0:4Черно море0
07-07-2019
18:00
Локомотив Пловдив2:0Монтана0
Шампионска лига | Първи квалификационен кръг
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
09-07-2019
19:00
Ньомме Калю0:1Шкендия0
09-07-2019
21:00
Судува0:0Црвена Звезда0
09-07-2019
17:00
Арарат-Армения2:1АИК Стокхолм0
09-07-2019
16:00
Астана1:0ЧФР Клуж0
09-07-2019
20:45
ФК Сараево1:3Селтик0
09-07-2019
21:00
Ф91 Дюделанж2:2Валета0
09-07-2019
21:00
ТНС2:2Фероникели0
09-07-2019
19:00
ХИК Хелзинки3:0ХБ Торсхавн0
10-07-2019
21:00
Ференцварош2:1Лудогорец0
10-07-2019
21:15
Слован Братислава1:1Сутиеска0
10-07-2019
18:30
Партизани0:0Карабах Ахдам0
10-07-2019
20:00
Шериф Тираспол0:3Сабуртало0
10-07-2019
21:45
Линфийлд0:2Розенборг0
10-07-2019
23:00
Валур0:3Марибор0
10-07-2019
21:45
Дъндолк0:0Рига0
10-07-2019
20:00
БАТЕ Борисов1:1ГКС Пяст Гливице0
16-07-2019
18:00
Шкендия1:2Ньомме Калю0
16-07-2019
20:30
Сабуртало1:3Шериф Тираспол0
16-07-2019
21:00
Валета1:1Ф91 Дюделанж0
16-07-2019
21:00
ХБ Торсхавн2:2ХИК Хелзинки0
16-07-2019
21:45
Црвена Звезда2:1Судува0
16-07-2019
21:45
Фероникели0:1ТНС0
17-07-2019
20:00
АИК Стокхолм3:1Арарат-Армения0
17-07-2019
19:30
Рига0:0Дъндолк0
17-07-2019
21:00
ЧФР Клуж3:1Астана0
17-07-2019
21:15
Сутиеска1:1Слован Братислава0
17-07-2019
21:45
Селтик2:1ФК Сараево0
17-07-2019
20:00
Розенборг4:0Линфийлд0
17-07-2019
20:00
Карабах Ахдам2:0Партизани0
17-07-2019
21:00
ГКС Пяст Гливице1:2БАТЕ Борисов0
17-07-2019
21:15
Марибор2:0Валур0
Лига Европа | Предварителен кръг
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
27-06-2019
20:30
Прогрес Нидеркорн1:0Кардиф МЮ0
27-06-2019
21:45
Ла Фиорита0:1Енгордани0
27-06-2019
21:00
Сант Жулия3:2Юръп Колидж0
27-06-2019
20:45
Белимена2:0НСИ Рунавик0
27-06-2019
21:45
Прищина1:1Сейнт Джоузефс0
27-06-2019
21:00
КИ Клаксвик5:1Тре Фиори0
27-06-2019
20:30
Бари Таун0:0Клифтънвил0
02-07-2019
18:45
Сейнт Джоузефс2:0Прищина0
04-07-2019
20:30
Кардиф МЮ2:1Прогрес Нидеркорн0
04-07-2019
20:30
Енгордани2:1Ла Фиорита0
04-07-2019
21:30
Юръп Колидж4:0Сант Жулия0
04-07-2019
21:00
НСИ Рунавик0:0Белимена0
04-07-2019
21:45
Тре Фиори0:4КИ Клаксвик0
04-07-2019
21:45
Клифтънвил4:0Бари Таун0
Лига Европа | Първи квалификационен кръг
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
09-07-2019
19:00
Гзира Юнайтед0:2Хайдук Сплит0
09-07-2019
19:00
Сейнт Джоузефс0:4Рейнджърс0
10-07-2019
18:55
Жьонес дЕш0:0Тобол0
11-07-2019
19:30
Ружемборок0:2Левски0
11-07-2019
16:30
Пюник3:3Шкупи0
11-07-2019
17:00
Ордабаси1:0Торпедо Кутаиси0
11-07-2019
17:45
Вентспилс3:0Теута0
11-07-2019
18:00
Алашкерт3:1Македония Г.Петров0
11-07-2019
18:30
АЕК Ларнака1:0Петрокуб0
11-07-2019
18:30
Транс Нарва0:2Будучност П.0
11-07-2019
18:30
Лачи1:1Апоел Беер Шева0
11-07-2019
19:00
Себаил2:3Университатя Крайова0
11-07-2019
19:00
КуПС Куопио2:0Витебск0
11-07-2019
19:30
Балзан3:4Домжале0
11-07-2019
19:30
Ритериай1:1КИ Клаксвик0
11-07-2019
20:00
Лиепая1:1Динамо Минск0
11-07-2019
20:00
Кауно Жалгирис0:2Аполон Лимасол0
11-07-2019
20:00
Динамо Тбилиси6:0Енгордани0
11-07-2019
20:00
Радник Биелина2:0Спартак Трнава0
11-07-2019
20:00
Шахтьор Солигорск1:0Хибърниънс0
11-07-2019
20:00
Сперанта Нишпорени0:3Нефтчи Баку0
11-07-2019
20:00
Академия Пандев0:3Жрински Мостар0
11-07-2019
20:00
Молде7:1КР Рейкявик0
11-07-2019
20:00
Брьондби4:1Интер Турку0
11-07-2019
20:00
Крусейдърс2:0Б36 Торсхавн0
11-07-2019
20:00
Дебрецен3:0Кукеши0
11-07-2019
20:00
Макаби Хайфа2:0Мура0
11-07-2019
20:00
Бран Берген2:2Шамрок Роувърс0
11-07-2019
20:00
Малмьо7:0Белимена0
11-07-2019
20:30
Фола Еш1:2Чихура0
11-07-2019
21:30
Дунайска стреда1:1Краковия0
11-07-2019
21:30
Зета Голубовци1:5Видеотон0
11-07-2019
21:30
Стяуа Букурещ2:0Милсами0
11-07-2019
21:30
Чукарички3:0Банантс0
11-07-2019
21:45
Абърдийн2:1РоПС Рованиеми0
11-07-2019
21:45
Сейнт Патрикс0:2Норшьопинг0
11-07-2019
21:45
Корк Сити0:2Прогрес Нидеркорн0
11-07-2019
22:00
Широки Брег1:2Кайрат0
11-07-2019
22:00
Хонвед3:1Жалгирис0
11-07-2019
23:00
Стярнян2:1Левадия Талин0
11-07-2019
23:00
Брейдаблик0:0Вадуц0
11-07-2019
19:00
Флора Талин2:0Раднички Ниш0
11-07-2019
21:45
Клифтънвил0:1Хаугесунд0
11-07-2019
21:30
Юръп Колидж0:0Легия Варшава0
11-07-2019
21:00
Олимпия Любляна2:3Ригас ФШ0
11-07-2019
21:00
Конас Куей1:2Килмарнък0
16-07-2019
21:30
Младост Подгорица0:0ЦСКА0
16-07-2019
18:00
Банантс0:5Чукарички0
16-07-2019
20:00
КИ Клаксвик0:0Ритериай0
17-07-2019
19:00
Чихура2:1Фола Еш0
18-07-2019
17:30
Кайрат2:1Широки Брег0
18-07-2019
17:30
Македония Г.Петров0:3Алашкерт0
18-07-2019
18:00
Теута1:0Вентспилс0
18-07-2019
18:30
Интер Турку2:0Брьондби0
18-07-2019
19:00
РоПС Рованиеми1:2Абърдийн0
18-07-2019
19:00
Левадия Талин2:1Стярнян0
18-07-2019
19:00
Ригас ФШ0:2Олимпия Любляна0
18-07-2019
19:30
Динамо Минск1:2Лиепая0
18-07-2019
15:00
Тобол1:1Жьонес дЕш0
18-07-2019
20:00
Петрокуб0:1АЕК Ларнака0
18-07-2019
19:00
Университатя Крайова3:2Себаил0
18-07-2019
20:00
Хаугесунд5:1Клифтънвил0
18-07-2019
20:00
Аполон Лимасол4:0Кауно Жалгирис0
18-07-2019
20:00
Краковия1:1Дунайска стреда0
18-07-2019
20:00
Жалгирис1:1Хонвед0
18-07-2019
20:00
Нефтчи Баку6:0Сперанта Нишпорени0
18-07-2019
20:00
Жрински Мостар3:0Академия Пандев0
18-07-2019
20:00
Милсами1:2Стяуа Букурещ0
18-07-2019
20:00
Торпедо Кутаиси0:2Ордабаси0
18-07-2019
20:00
Вадуц2:1Брейдаблик0
18-07-2019
20:30
Апоел Беер Шева1:0Лачи0
18-07-2019
21:00
Норшьопинг2:1Сейнт Патрикс0
18-07-2019
21:00
Хибърниънс0:1Шахтьор Солигорск0
18-07-2019
21:00
Видеотон0:0Зета Голубовци0
18-07-2019
21:00
Б36 Торсхавн2:3Крусейдърс0
18-07-2019
21:00
Кукеши1:1Дебрецен0
18-07-2019
21:00
Мура2:3Макаби Хайфа0
18-07-2019
21:00
Хайдук Сплит1:3Гзира Юнайтед0
18-07-2019
21:30
Шкупи1:2Пюник0
18-07-2019
21:30
Витебск1:1КуПС Куопио0
18-07-2019
21:45
Домжале1:0Балзан0
18-07-2019
21:45
Спартак Трнава2:0Радник Биелина0
18-07-2019
21:45
Рейнджърс6:0Сейнт Джоузефс0
18-07-2019
21:45
Килмарнък0:2Конас Куей0
18-07-2019
22:00
КР Рейкявик0:0Молде0
18-07-2019
22:00
Легия Варшава3:0Юръп Колидж0
18-07-2019
22:00
Шамрок Роувърс2:1Бран Берген0
18-07-2019
21:45
Будучност П.4:1Транс Нарва0
18-07-2019
21:45
Раднички Ниш2:2Флора Талин0
18-07-2019
21:45
Белимена0:4Малмьо0
18-07-2019
20:30
Енгордани0:1Динамо Тбилиси0
18-07-2019
20:30
Прогрес Нидеркорн1:2Корк Сити0
Шампионска лига | Втори квалификационен кръг
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
23-07-2019
20:00
Виктория Пилзен0:0Олимпиакос0
23-07-2019
20:30
Сабуртало0:2Динамо Загреб0
23-07-2019
21:00
ПСВ Айндховен3:2Базел0
23-07-2019
21:00
ТНС0:2Копенхаген0
23-07-2019
21:15
Сутиеска0:1АПОЕЛ Никозия0
24-07-2019
20:00
БАТЕ Борисов2:1Розенборг0
24-07-2019
21:00
Ференцварош3:1Валета0
24-07-2019
21:00
ЧФР Клуж1:0Макаби ТА0
24-07-2019
21:15
Марибор2:1АИК Стокхолм0
24-07-2019
21:45
Црвена Звезда2:0ХИК Хелзинки0
24-07-2019
21:45
Селтик5:0Ньомме Калю0
24-07-2019
21:45
Дъндолк1:1Карабах Ахдам0
30-07-2019
20:00
АПОЕЛ Никозия3:0Сутиеска0
30-07-2019
20:00
Ньомме Калю0:2Селтик0
30-07-2019
20:00
Макаби ТА2:2ЧФР Клуж0
30-07-2019
21:00
Базел2:1ПСВ Айндховен0
30-07-2019
21:00
Динамо Загреб3:0Сабуртало0
30-07-2019
21:00
Валета1:1Ференцварош0
30-07-2019
21:30
Олимпиакос4:0Виктория Пилзен0
31-07-2019
19:00
ХИК Хелзинки2:1Црвена Звезда0
31-07-2019
20:00
АИК Стокхолм2:1Марибор0
31-07-2019
20:00
Карабах Ахдам3:0Дъндолк0
31-07-2019
20:00
Розенборг2:0БАТЕ Борисов0
31-07-2019
20:45
Копенхаген1:0ТНС0
Лига Европа | Втори квалификационен кръг
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
23-07-2019
18:00
Арарат-Армения2:0Линкълн Ред0
23-07-2019
18:45
ХБ Торсхавн2:2Линфийлд0
23-07-2019
18:55
Шкендия1:2Ф91 Дюделанж0
23-07-2019
21:00
ФК Санта Колома0:0Астана0
23-07-2019
21:30
Тре Пенне0:5Судува0
24-07-2019
19:00
Слован Братислава2:1Фероникели0
25-07-2019
16:30
Пюник2:1Яблонец0
25-07-2019
17:45
Вентспилс4:0Гзира Юнайтед0
25-07-2019
18:00
Габала0:2Динамо Тбилиси0
25-07-2019
18:30
Партизани0:1Шериф Тираспол0
25-07-2019
18:30
АЕК Ларнака3:0Левски0
25-07-2019
19:30
Утрехт1:1Жрински Мостар0
25-07-2019
19:45
Чихура1:1Абърдийн0
25-07-2019
19:55
Хонвед0:0Университатя Крайова0
25-07-2019
20:00
Шахтьор Солигорск2:0Есберг0
25-07-2019
20:00
Алашкерт0:3Стяуа Букурещ0
25-07-2019
20:00
Млада Болеслав1:1Ордабаси0
25-07-2019
20:00
Молде0:0Чукарички0
25-07-2019
20:00
Флора Талин1:2Айнтрахт Франкфурт0
25-07-2019
20:00
Легия Гданск2:1Брьондби0
25-07-2019
20:00
Хаугесунд2:0Щурм Грац0
25-07-2019
20:00
Арсенал Тула0:1Нефтчи Баку0
25-07-2019
20:00
Малакияспор2:2Олимпия Любляна0
25-07-2019
20:30
Конас Куей0:1Партизан Белград0
25-07-2019
20:30
Локомотив Пловдив2:0Спартак Трнава0
25-07-2019
20:30
ЦСКА1:0НК Осиек0
25-07-2019
20:30
Апоел Беер Шева2:0Кайрат0
25-07-2019
21:00
ГКС Пяст Гливице3:2Рига0
25-07-2019
21:00
Видеотон1:0Вадуц0
25-07-2019
21:30
Жьонес дЕш0:1Витория Гимараиш0
25-07-2019
21:00
Норшьопинг2:0Лиепая0
25-07-2019
21:15
Люцерн1:0КИ Клаксвик0
25-07-2019
21:30
Арис Солун0:0АЕЛ Лимасол0
25-07-2019
21:30
АЗ Алкмаар0:0Хекен0
25-07-2019
21:30
КАА Гент6:3Виторул0
25-07-2019
21:30
Дунайска стреда1:2Атромитос0
25-07-2019
21:45
Уулвърхемптън2:0Крусейдърс0
25-07-2019
21:45
Страсбург3:1Макаби Хайфа0
25-07-2019
21:45
Рейнджърс2:0Прогрес Нидеркорн0
25-07-2019
21:45
Будучност П.1:3Заря Луганск0
25-07-2019
21:45
Домжале2:2Малмьо0
25-07-2019
22:00
Валур1:1Лудогорец0
25-07-2019
22:00
Шамрок Роувърс2:1Аполон Лимасол0
25-07-2019
22:00
Торино3:0Дебрецен0
25-07-2019
22:00
Легия Варшава1:0КуПС Куопио0
25-07-2019
22:00
Еспаньол4:0Стярнян0
30-07-2019
18:45
Линкълн Ред1:2Арарат-Армения0
30-07-2019
18:45
Судува5:0Тре Пенне0
30-07-2019
18:55
Ф91 Дюделанж1:1Шкендия0
30-07-2019
19:00
Фероникели0:2Слован Братислава0
31-07-2019
21:45
Чукарички1:3Молде0
01-08-2019
17:00
Астана4:1ФК Санта Колома0
01-08-2019
17:00
Ордабаси2:3Млада Болеслав0
01-08-2019
17:30
Кайрат1:1Апоел Беер Шева0
01-08-2019
18:00
Виторул2:1КАА Гент0
01-08-2019
19:00
Заря Луганск1:0Будучност П.0
01-08-2019
19:15
Университатя Крайова0:0Хонвед0
01-08-2019
19:30
Рига2:1ГКС Пяст Гливице0
01-08-2019
19:30
Хекен0:3АЗ Алкмаар0
01-08-2019
19:30
Дебрецен1:4Торино0
01-08-2019
19:30
Левски0:4АЕК Ларнака0
01-08-2019
20:00
Шериф Тираспол1:1Партизани0
01-08-2019
20:00
АЕЛ Лимасол0:1Арис Солун0
01-08-2019
20:00
Аполон Лимасол2:1Шамрок Роувърс0
01-08-2019
20:00
Макаби Хайфа2:1Страсбург0
01-08-2019
20:00
КИ Клаксвик0:1Люцерн0
01-08-2019
20:00
Малмьо3:2Домжале0
01-08-2019
20:00
Динамо Тбилиси3:0Габала0
01-08-2019
20:00
Вадуц1:0Видеотон0
01-08-2019
20:00
Яблонец0:0Пюник0
01-08-2019
20:00
Жрински Мостар1:1Утрехт0
01-08-2019
19:00
КуПС Куопио0:0Легия Варшава0
01-08-2019
20:00
Атромитос3:2Дунайска стреда0
01-08-2019
20:00
Нефтчи Баку3:0Арсенал Тула0
01-08-2019
20:00
Лиепая0:1Норшьопинг0
01-08-2019
20:30
Лудогорец4:0Валур0
01-08-2019
20:30
Прогрес Нидеркорн0:0Рейнджърс0
01-08-2019
20:30
Брьондби2:1Легия Гданск0
01-08-2019
20:45
Есберг0:0Шахтьор Солигорск0
01-08-2019
21:00
Гзира Юнайтед2:2Вентспилс0
01-08-2019
21:00
Олимпия Любляна0:1Малакияспор0
01-08-2019
21:30
Стяуа Букурещ2:3Алашкерт0
01-08-2019
21:30
Айнтрахт Франкфурт2:1Флора Талин0
01-08-2019
21:30
Щурм Грац2:1Хаугесунд0
01-08-2019
21:45
Линфийлд1:0ХБ Торсхавн0
01-08-2019
21:45
Спартак Трнава3:1Локомотив Пловдив0
01-08-2019
21:45
НК Осиек1:0ЦСКА0
01-08-2019
21:45
Абърдийн5:0Чихура0
01-08-2019
22:00
Партизан Белград3:0Конас Куей0
01-08-2019
22:00
Витория Гимараиш4:0Жьонес дЕш0
01-08-2019
22:00
Крусейдърс1:4Уулвърхемптън0
01-08-2019
22:15
Стярнян1:3Еспаньол0
Шампионска лига | Трети квалификационен кръг
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
06-08-2019
20:00
АПОЕЛ Никозия1:2Карабах Ахдам0
06-08-2019
20:00
ПАОК2:2Аякс0
06-08-2019
20:00
Црвена Звезда1:1Копенхаген0
06-08-2019
21:00
Динамо Загреб1:1Ференцварош0
06-08-2019
21:30
Клуб Брюж1:0Динамо Киев0
07-08-2019
21:15
Марибор1:3Розенборг0
07-08-2019
20:00
Краснодар0:1Порто0
07-08-2019
20:45
Истанбул Башакшехир0:1Олимпиакос0
07-08-2019
21:00
Базел1:2ЛАСК Линц0
07-08-2019
21:00
ЧФР Клуж1:1Селтик0
13-08-2019
20:30
Динамо Киев3:3Клуб Брюж0
13-08-2019
21:00
Ференцварош0:4Динамо Загреб0
13-08-2019
21:30
ЛАСК Линц3:1Базел0
13-08-2019
21:30
Олимпиакос2:0Истанбул Башакшехир0
13-08-2019
21:30
Аякс3:2ПАОК0
13-08-2019
21:45
Селтик3:4ЧФР Клуж0
13-08-2019
22:00
Порто2:3Краснодар0
13-08-2019
21:00
Копенхаген1:1Црвена Звезда0
13-08-2019
19:30
Карабах Ахдам0:2АПОЕЛ Никозия0
13-08-2019
20:00
Розенборг3:1Марибор0
Североизточна Трета лига
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
15-09-2019
17:00
Черноломец Попово3:0Тополи0
29-09-2019
16:00
Черноломец Попово7:0Устрем Дончево0
13-10-2019
16:00
Черноломец Попово2:0Ботев Нови пазар0
31-10-2019
14:00
Черноломец Попово3:0Калиакра0
17-11-2019
14:00
Черноломец Попово1:1Септември Тервел0
Лига Европа | Трети квалификационен кръг
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
06-08-2019
18:00
Арарат-Армения1:2Сабуртало0
06-08-2019
19:00
Рига1:1ХИК Хелзинки0
06-08-2019
21:15
Сутиеска1:2Линфийлд0
07-08-2019
21:15
Слован Братислава1:0Дъндолк0
08-08-2019
17:00
Астана5:1Валета0
08-08-2019
18:30
АЕК Ларнака1:1КАА Гент0
08-08-2019
19:00
Спарта Прага2:2Трабзонспор0
08-08-2019
19:00
Пюник0:4Уулвърхемптън0
08-08-2019
19:15
Университатя Крайова0:2АЕК Атина0
08-08-2019
19:30
Брьондби2:4Спортинг Брага0
08-08-2019
19:45
Вентспилс0:3Витория Гимараиш0
08-08-2019
20:00
Шериф Тираспол1:2АИК Стокхолм0
08-08-2019
20:00
Нефтчи Баку2:2Бней Йехуда0
08-08-2019
20:00
Малмьо3:0Жрински Мостар0
08-08-2019
20:00
Хаугесунд0:1ПСВ Айндховен0
08-08-2019
20:00
Мариупол0:0АЗ Алкмаар0
08-08-2019
20:00
Тюн2:3Спартак Москва0
08-08-2019
20:00
Молде3:0Арис Солун0
08-08-2019
20:30
Лудогорец5:0ТНС0
08-08-2019
20:30
ЦСКА1:1Заря Луганск0
08-08-2019
20:30
Локомотив Пловдив0:1Страсбург0
08-08-2019
20:30
Фейенорд4:0Динамо Тбилиси0
08-08-2019
20:30
Антверпен1:0Виктория Пилзен0
08-08-2019
20:30
Макаби ТА1:2Судува0
08-08-2019
20:45
ФК Сараево1:2БАТЕ Борисов0
08-08-2019
21:00
Ф91 Дюделанж3:1Ньомме Калю0
08-08-2019
21:00
Риека2:0Абърдийн0
08-08-2019
21:00
Мидтиланд2:4Рейнджърс0
08-08-2019
21:00
Норшьопинг1:1Апоел Беер Шева0
08-08-2019
21:30
Вадуц0:5Айнтрахт Франкфурт0
08-08-2019
21:30
Стяуа Букурещ0:0Млада Болеслав0
08-08-2019
21:30
Аустрия Виена1:2Аполон Лимасол0
08-08-2019
22:00
Люцерн0:3Еспаньол0
08-08-2019
22:00
Партизан Белград3:1Малакияспор0
08-08-2019
22:00
Легия Варшава0:0Атромитос0
08-08-2019
22:00
Торино5:0Шахтьор Донецк0
13-08-2019
19:00
Ньомме Калю0:1Ф91 Дюделанж0
13-08-2019
21:45
Линфийлд3:2Сутиеска0
13-08-2019
22:00
Дъндолк1:3Слован Братислава0
14-08-2019
19:00
Сабуртало0:2Арарат-Армения0
14-08-2019
19:00
Витория Гимараиш6:0Вентспилс0
14-08-2019
19:00
Атромитос0:2Легия Варшава0
15-08-2019
19:00
ХИК Хелзинки2:2Рига0
15-08-2019
19:30
Динамо Тбилиси1:1Фейенорд0
15-08-2019
19:45
Спартак Москва2:1Тюн0
15-08-2019
20:00
Судува2:1Макаби ТА0
15-08-2019
20:00
БАТЕ Борисов0:0ФК Сараево0
15-08-2019
20:00
АИК Стокхолм1:1Шериф Тираспол0
15-08-2019
20:00
Шахтьор Донецк1:1Торино0
15-08-2019
20:00
Аполон Лимасол3:1Аустрия Виена0
15-08-2019
20:00
Млада Болеслав0:1Стяуа Букурещ0
15-08-2019
20:00
Малакияспор1:0Партизан Белград0
15-08-2019
20:00
Жрински Мостар1:0Малмьо0
15-08-2019
20:00
Заря Луганск1:0ЦСКА0
15-08-2019
20:00
Бней Йехуда2:1Нефтчи Баку0
15-08-2019
20:30
ТНС0:4Лудогорец0
15-08-2019
20:30
Апоел Беер Шева3:1Норшьопинг0
15-08-2019
20:30
Трабзонспор2:1Спарта Прага0
15-08-2019
21:00
Валета0:4Астана0
15-08-2019
21:00
Виктория Пилзен1:0Антверпен0
15-08-2019
22:00
Еспаньол3:0Люцерн0
15-08-2019
21:00
АЕК Атина1:1Университатя Крайова0
15-08-2019
21:30
ПСВ Айндховен0:0Хаугесунд0
15-08-2019
21:30
Арис Солун3:0Молде0
15-08-2019
21:30
Страсбург1:0Локомотив Пловдив0
15-08-2019
21:30
АЗ Алкмаар4:0Мариупол0
15-08-2019
21:30
КАА Гент3:0АЕК Ларнака0
15-08-2019
21:30
Айнтрахт Франкфурт1:0Вадуц0
15-08-2019
21:45
Спортинг Брага3:1Брьондби0
15-08-2019
21:45
Уулвърхемптън4:0Пюник0
15-08-2019
21:45
Рейнджърс3:1Мидтиланд0
15-08-2019
21:45
Абърдийн0:2Риека0
Шампионска лига | Плейофи
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
20-08-2019
22:00
ЛАСК Линц0:1Клуб Брюж0
20-08-2019
22:00
АПОЕЛ Никозия0:0Аякс0
20-08-2019
22:00
ЧФР Клуж0:1Славия Прага0
21-08-2019
22:00
Олимпиакос4:0Краснодар0
21-08-2019
22:00
Йънг Бойс2:2Црвена Звезда0
21-08-2019
22:00
Динамо Загреб2:0Розенборг0
27-08-2019
22:00
Краснодар1:2Олимпиакос0
27-08-2019
22:00
Црвена Звезда1:1Йънг Бойс0
27-08-2019
22:00
Розенборг1:1Динамо Загреб0
28-08-2019
22:00
Клуб Брюж2:1ЛАСК Линц0
28-08-2019
22:00
Аякс2:0АПОЕЛ Никозия0
28-08-2019
22:00
Славия Прага1:0ЧФР Клуж0
Лига Европа | Плейофи
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
22-08-2019
17:00
Астана3:0БАТЕ Борисов0
22-08-2019
18:00
Арарат-Армения2:1Ф91 Дюделанж0
22-08-2019
20:00
Судува0:0Ференцварош0
22-08-2019
20:00
Малмьо3:0Бней Йехуда0
22-08-2019
20:30
Лудогорец0:0Марибор0
22-08-2019
20:30
Фейенорд3:0Апоел Беер Шева0
22-08-2019
20:45
Копенхаген3:1Рига0
22-08-2019
21:00
АЕК Атина1:3Трабзонспор0
22-08-2019
21:00
Легия Варшава0:0Рейнджърс0
22-08-2019
21:30
АЗ Алкмаар1:1Антверпен0
22-08-2019
21:30
Страсбург1:0Айнтрахт Франкфурт0
22-08-2019
21:30
КАА Гент2:1Риека0
22-08-2019
21:30
ПСВ Айндховен3:0Аполон Лимасол0
22-08-2019
21:30
Стяуа Букурещ0:0Витория Гимараиш0
22-08-2019
21:45
Линфийлд3:2Карабах Ахдам0
22-08-2019
21:45
Селтик2:0АИК Стокхолм0
22-08-2019
21:45
Спортинг Брага1:0Спартак Москва0
22-08-2019
22:00
Слован Братислава1:0ПАОК0
22-08-2019
22:00
Партизан Белград2:1Молде0
22-08-2019
22:00
Еспаньол3:1Заря Луганск0
22-08-2019
22:00
Торино2:3Уулвърхемптън0
29-08-2019
19:00
Карабах Ахдам2:1Линфийлд0
29-08-2019
19:45
Рига1:0Копенхаген0
29-08-2019
20:00
БАТЕ Борисов2:0Астана0
29-08-2019
20:00
ПАОК3:2Слован Братислава0
29-08-2019
20:00
АИК Стокхолм1:4Селтик0
29-08-2019
20:00
Бней Йехуда0:1Малмьо0
29-08-2019
20:00
Молде1:1Партизан Белград0
29-08-2019
20:00
Заря Луганск2:2Еспаньол0
29-08-2019
20:00
Аполон Лимасол0:4ПСВ Айндховен0
29-08-2019
20:15
Спартак Москва1:2Спортинг Брага0
29-08-2019
20:30
Антверпен1:1АЗ Алкмаар0
29-08-2019
20:30
Апоел Беер Шева0:3Фейенорд0
29-08-2019
21:00
Трабзонспор0:2АЕК Атина0
29-08-2019
21:00
Ф91 Дюделанж2:1Арарат-Армения0
29-08-2019
21:00
Ференцварош4:2Судува0
29-08-2019
21:00
Риека1:1КАА Гент0
29-08-2019
21:15
Марибор2:2Лудогорец0
29-08-2019
21:30
Айнтрахт Франкфурт3:0Страсбург0
29-08-2019
21:45
Рейнджърс1:0Легия Варшава0
29-08-2019
21:45
Уулвърхемптън2:1Торино0
29-08-2019
22:00
Витория Гимараиш1:0Стяуа Букурещ0
Купа на България | Втори предварителен кръг
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
04-09-2019
16:00
Миньор Перник1:0Струмска слава0
04-09-2019
16:00
Светкавица Търговище1:4Спартак Плевен0
04-09-2019
16:00
Върбица1:3Черноморец Балчик0
04-09-2019
16:00
Лато-Алеково0:1Спартак Варна0
04-09-2019
16:00
Вихрен Сандански0:2Ботев Гълъбово0
04-09-2019
16:00
Башакшехир1:1Кариана0
04-09-2019
16:00
Марица Пловдив1:3Локомотив ГО0
04-09-2019
16:00
Созопол0:1Поморие0
05-09-2019
16:00
Суворово 10:3ЦСКА 19480
05-09-2019
16:00
Партизан Червен бряг1:4Хебър Пазарджик0
05-09-2019
16:00
Загорец0:0Пирин Благоевград0
05-09-2019
16:00
Добруджа1:0Локомотив София0
05-09-2019
16:00
Дреновец1:1Литекс0
06-09-2019
16:00
Севлиево1:1Нефтохимик0
Лига Европа | Група A
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
19:55
АПОЕЛ Никозия3:4Ф91 Дюделанж0
19-09-2019
19:55
Карабах Ахдам0:3Севиля0
03-10-2019
22:00
Севиля1:0АПОЕЛ Никозия0
03-10-2019
22:00
Ф91 Дюделанж1:4Карабах Ахдам0
24-10-2019
19:55
Карабах Ахдам2:2АПОЕЛ Никозия0
24-10-2019
22:00
Севиля3:0Ф91 Дюделанж0
07-11-2019
19:55
АПОЕЛ Никозия2:1Карабах Ахдам0
07-11-2019
19:55
Ф91 Дюделанж2:5Севиля0
28-11-2019
22:00
Ф91 ДюделанжАПОЕЛ Никозия0
28-11-2019
22:00
СевиляКарабах Ахдам0
12-12-2019
19:55
АПОЕЛ НикозияСевиля0
12-12-2019
19:55
Карабах АхдамФ91 Дюделанж0
Лига Европа | Група B
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
19:55
Копенхаген1:0Лугано0
19-09-2019
19:55
Динамо Киев1:0Малмьо0
03-10-2019
22:00
Малмьо1:1Копенхаген0
03-10-2019
22:00
Лугано0:0Динамо Киев0
24-10-2019
22:00
Динамо Киев1:1Копенхаген0
24-10-2019
22:00
Малмьо2:1Лугано0
07-11-2019
19:55
Копенхаген1:1Динамо Киев0
07-11-2019
19:55
Лугано0:0Малмьо0
28-11-2019
22:00
ЛуганоКопенхаген0
28-11-2019
22:00
МалмьоДинамо Киев0
12-12-2019
19:55
КопенхагенМалмьо0
12-12-2019
19:55
Динамо КиевЛугано0
Лига Европа | Група C
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
19:55
Базел5:0Краснодар0
19-09-2019
19:55
Хетафе1:0Трабзонспор0
03-10-2019
22:00
Трабзонспор2:2Базел0
03-10-2019
22:00
Краснодар1:2Хетафе0
24-10-2019
22:00
Хетафе0:1Базел0
24-10-2019
22:00
Трабзонспор0:2Краснодар0
07-11-2019
19:55
Базел2:1Хетафе0
07-11-2019
19:55
Краснодар3:1Трабзонспор0
28-11-2019
17:50
КраснодарБазел0
28-11-2019
17:50
ТрабзонспорХетафе0
12-12-2019
19:55
БазелТрабзонспор0
12-12-2019
19:55
ХетафеКраснодар0
Лига Европа | Група E
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
19:55
ЧФР Клуж2:1Лацио0
19-09-2019
19:55
Рен1:1Селтик0
03-10-2019
22:00
Селтик2:0ЧФР Клуж0
03-10-2019
22:00
Лацио2:1Рен0
24-10-2019
22:00
Рен0:1ЧФР Клуж0
24-10-2019
22:00
Селтик2:1Лацио0
07-11-2019
19:55
ЧФР КлужРен0
07-11-2019
19:55
ЛациоСелтик0
28-11-2019
22:00
ЛациоЧФР Клуж0
28-11-2019
22:00
СелтикРен0
12-12-2019
19:55
ЧФР КлужСелтик0
12-12-2019
19:55
РенЛацио0
Лига Европа | Група D
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
19:55
ЛАСК Линц1:0Розенборг0
19-09-2019
19:55
ПСВ Айндховен3:2Спортинг Лисабон0
03-10-2019
22:00
Спортинг Лисабон2:1ЛАСК Линц0
03-10-2019
22:00
Розенборг1:4ПСВ Айндховен0
24-10-2019
22:00
ПСВ Айндховен0:0ЛАСК Линц0
24-10-2019
22:00
Спортинг Лисабон1:0Розенборг0
07-11-2019
19:55
ЛАСК Линц4:1ПСВ Айндховен0
07-11-2019
19:55
Розенборг0:2Спортинг Лисабон0
28-11-2019
22:00
РозенборгЛАСК Линц0
28-11-2019
22:00
Спортинг ЛисабонПСВ Айндховен0
12-12-2019
19:55
ЛАСК ЛинцСпортинг Лисабон0
12-12-2019
19:55
ПСВ АйндховенРозенборг0
Лига Европа | Група F
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
19:55
Стандард Лиеж2:0Витория Гимараиш0
19-09-2019
19:55
Айнтрахт Франкфурт0:3Арсенал0
03-10-2019
22:00
Арсенал4:0Стандард Лиеж0
03-10-2019
22:00
Витория Гимараиш0:1Айнтрахт Франкфурт0
24-10-2019
22:00
Айнтрахт Франкфурт2:1Стандард Лиеж0
24-10-2019
22:00
Арсенал3:2Витория Гимараиш0
06-11-2019
17:50
Витория Гимараиш1:1Арсенал0
07-11-2019
19:55
Стандард Лиеж2:1Айнтрахт Франкфурт0
27-11-2019
17:50
Витория ГимараишСтандард Лиеж0
28-11-2019
22:00
АрсеналАйнтрахт Франкфурт0
12-12-2019
19:55
Стандард ЛиежАрсенал0
12-12-2019
19:55
Айнтрахт ФранкфуртВитория Гимараиш0
Лига Европа | Група G
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
22:00
Рейнджърс1:0Фейенорд0
19-09-2019
22:00
Порто2:1Йънг Бойс0
03-10-2019
19:55
Йънг Бойс2:1Рейнджърс0
03-10-2019
19:55
Фейенорд2:0Порто0
24-10-2019
19:55
Порто1:1Рейнджърс0
24-10-2019
19:55
Йънг Бойс2:0Фейенорд0
07-11-2019
22:00
Фейенорд1:1Йънг Бойс0
07-11-2019
22:00
Рейнджърс2:0Порто0
28-11-2019
19:55
ФейенордРейнджърс0
28-11-2019
19:55
Йънг БойсПорто0
12-12-2019
22:00
РейнджърсЙънг Бойс0
12-12-2019
22:00
ПортоФейенорд0
Лига Европа | Група H
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
22:00
Еспаньол1:1Ференцварош0
03-10-2019
19:55
ЦСКА Москва0:2Еспаньол0
03-10-2019
19:55
Ференцварош0:3Лудогорец0
24-10-2019
19:55
ЦСКА Москва0:1Ференцварош0
07-11-2019
22:00
Еспаньол6:0Лудогорец0
07-11-2019
22:00
Ференцварош0:0ЦСКА Москва0
28-11-2019
19:55
ФеренцварошЕспаньол0
28-11-2019
19:55
ЦСКА МоскваЛудогорец0
12-12-2019
22:00
ЕспаньолЦСКА Москва0
Лига Европа | Група I
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
22:00
Волфсбург3:1Олександрия0
19-09-2019
22:00
КАА Гент3:2Сент Етиен0
03-10-2019
19:55
Сент Етиен1:1Волфсбург0
03-10-2019
19:55
Олександрия1:1КАА Гент0
24-10-2019
19:55
КАА Гент2:2Волфсбург0
24-10-2019
19:55
Сент Етиен1:1Олександрия0
07-11-2019
22:00
Волфсбург1:3КАА Гент0
07-11-2019
22:00
Олександрия2:2Сент Етиен0
28-11-2019
19:55
ОлександрияВолфсбург0
28-11-2019
19:55
Сент ЕтиенКАА Гент0
12-12-2019
22:00
ВолфсбургСент Етиен0
12-12-2019
22:00
КАА ГентОлександрия0
Лига Европа | Група J
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
22:00
Борусия М`гладбах0:4Волфсбергер0
19-09-2019
22:00
Рома4:0Истанбул Башакшехир0
03-10-2019
19:55
Истанбул Башакшехир1:1Борусия М`гладбах0
03-10-2019
19:55
Волфсбергер1:1Рома0
24-10-2019
19:55
Рома1:1Борусия М`гладбах0
24-10-2019
19:55
Истанбул Башакшехир1:0Волфсбергер0
07-11-2019
22:00
Борусия М`гладбах2:1Рома0
07-11-2019
22:00
Волфсбергер0:3Истанбул Башакшехир0
28-11-2019
19:55
ВолфсбергерБорусия М`гладбах0
28-11-2019
19:55
Истанбул БашакшехирРома0
12-12-2019
22:00
Борусия М`гладбахИстанбул Башакшехир0
12-12-2019
22:00
РомаВолфсбергер0
Лига Европа | Група K
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
22:00
Уулвърхемптън0:1Спортинг Брага0
19-09-2019
22:00
Слован Братислава4:2Бешикташ0
03-10-2019
19:55
Бешикташ0:1Уулвърхемптън0
03-10-2019
19:55
Спортинг Брага2:2Слован Братислава0
24-10-2019
19:55
Слован Братислава1:2Уулвърхемптън0
24-10-2019
19:55
Бешикташ1:2Спортинг Брага0
07-11-2019
22:00
Уулвърхемптън1:0Слован Братислава0
07-11-2019
22:00
Спортинг Брага3:1Бешикташ0
28-11-2019
19:55
Спортинг БрагаУулвърхемптън0
28-11-2019
19:55
БешикташСлован Братислава0
12-12-2019
22:00
Спортинг БрагаБешикташ0
12-12-2019
22:00
Слован БратиславаСпортинг Брага0
Лига Европа | Група L
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2019
22:00
Манчестър Юнайтед1:0Астана0
19-09-2019
22:00
Партизан Белград2:2АЗ Алкмаар0
03-10-2019
17:50
Астана1:2Партизан Белград0
03-10-2019
19:55
АЗ Алкмаар0:0Манчестър Юнайтед0
24-10-2019
19:55
Партизан Белград0:1Манчестър Юнайтед0
24-10-2019
19:55
АЗ Алкмаар6:0Астана0
07-11-2019
17:50
Астана0:5АЗ Алкмаар0
07-11-2019
22:00
Манчестър Юнайтед3:0Партизан Белград0
28-11-2019
19:55
АЗ АлкмаарПартизан Белград0
28-11-2019
17:50
АстанаМанчестър Юнайтед0
12-12-2019
22:00
Манчестър ЮнайтедАЗ Алкмаар0
12-12-2019
22:00
Партизан БелградАстана0
Шампионска лига | Група A
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
18-09-2019
19:55
Клуб Брюж0:0Галатасарай0
18-09-2019
22:00
ПСЖ3:0Реал Мадрид0
01-10-2019
19:55
Реал Мадрид2:2Клуб Брюж0
01-10-2019
22:00
Галатасарай0:1ПСЖ0
22-10-2019
22:00
Клуб Брюж0:5ПСЖ0
22-10-2019
22:00
Галатасарай0:1Реал Мадрид0
06-11-2019
22:00
Реал Мадрид6:0Галатасарай0
06-11-2019
22:00
ПСЖ1:0Клуб Брюж0
26-11-2019
19:55
ГалатасарайКлуб Брюж0
26-11-2019
22:00
Реал МадридПСЖ0
11-12-2019
22:00
ПСЖГалатасарай0
11-12-2019
22:00
Клуб БрюжРеал Мадрид0
Шампионска лига | Група B
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
18-09-2019
19:55
Олимпиакос2:2Тотнъм0
18-09-2019
22:00
Байерн Мюнхен3:0Црвена Звезда0
01-10-2019
22:00
Тотнъм2:7Байерн Мюнхен0
01-10-2019
22:00
Црвена Звезда3:1Олимпиакос0
22-10-2019
22:00
Олимпиакос2:3Байерн Мюнхен0
22-10-2019
22:00
Тотнъм5:0Црвена Звезда0
06-11-2019
19:55
Байерн Мюнхен2:0Олимпиакос0
06-11-2019
22:00
Црвена Звезда0:4Тотнъм0
26-11-2019
22:00
ТотнъмБайерн Мюнхен0
26-11-2019
22:00
ТотнъмОлимпиакос0
11-12-2019
22:00
Байерн МюнхенТотнъм0
11-12-2019
22:00
ОлимпиакосЦрвена Звезда0
Шампионска лига | Група C
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
18-09-2019
22:00
Динамо Загреб4:0Аталанта0
18-09-2019
22:00
Шахтьор Донецк0:3Манчестър Сити0
01-10-2019
19:55
Аталанта1:2Шахтьор Донецк0
01-10-2019
22:00
Манчестър Сити2:0Динамо Загреб0
22-10-2019
19:55
Шахтьор Донецк2:2Динамо Загреб0
22-10-2019
22:00
Манчестър Сити5:1Аталанта0
06-11-2019
22:00
Динамо Загреб3:3Шахтьор Донецк0
06-11-2019
22:00
Аталанта1:1Манчестър Сити0
26-11-2019
22:00
АталантаДинамо Загреб0
26-11-2019
22:00
Манчестър СитиШахтьор Донецк0
11-12-2019
19:55
Динамо ЗагребМанчестър Сити0
11-12-2019
19:55
Шахтьор ДонецкАталанта0
Шампионска лига | Група D
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
18-09-2019
22:00
Байер Леверкузен1:2Локомотив Москва0
18-09-2019
22:00
Атлетико Мадрид2:2Ювентус0
01-10-2019
22:00
Ювентус3:0Байер Леверкузен0
01-10-2019
22:00
Локомотив Москва0:2Атлетико Мадрид0
22-10-2019
19:55
Атлетико Мадрид1:0Байер Леверкузен0
22-10-2019
22:00
Ювентус2:1Локомотив Москва0
06-11-2019
19:55
Локомотив Москва1:2Ювентус0
06-11-2019
22:00
Байер Леверкузен2:1Атлетико Мадрид0
26-11-2019
19:55
Локомотив МоскваБайер Леверкузен0
26-11-2019
22:00
ЮвентусАтлетико Мадрид0
11-12-2019
22:00
Байер ЛеверкузенЮвентус0
11-12-2019
22:00
Атлетико МадридЛокомотив Москва0
Шампионска лига | Група E
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
17-09-2019
22:00
Наполи2:0Ливърпул0
17-09-2019
22:00
Ред Бул Залцбург6:2Расинг Генк0
02-10-2019
19:55
Расинг Генк0:0Наполи0
02-10-2019
22:00
Ливърпул4:3Ред Бул Залцбург0
23-10-2019
22:00
Ред Бул Залцбург2:3Наполи0
23-10-2019
22:00
Расинг Генк1:4Ливърпул0
05-11-2019
22:00
Наполи1:1Ред Бул Залцбург0
05-11-2019
22:00
Ливърпул2:1Расинг Генк0
27-11-2019
22:00
ЛивърпулНаполи0
27-11-2019
22:00
Расинг ГенкРед Бул Залцбург0
10-12-2019
19:55
НаполиРасинг Генк0
10-12-2019
19:55
Ред Бул ЗалцбургЛивърпул0
Шампионска лига | Група F
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
17-09-2019
19:55
Интер1:1Славия Прага0
17-09-2019
22:00
Борусия Дортмунд0:0Барселона0
02-10-2019
19:55
Славия Прага0:2Борусия Дортмунд0
02-10-2019
22:00
Барселона2:1Интер0
23-10-2019
22:00
Интер2:0Борусия Дортмунд0
23-10-2019
22:00
Славия Прага1:2Барселона0
05-11-2019
19:55
Барселона0:0Славия Прага0
05-11-2019
22:00
Борусия Дортмунд3:2Интер0
27-11-2019
22:00
БарселонаБорусия Дортмунд0
27-11-2019
22:00
Славия ПрагаИнтер0
10-12-2019
22:00
Борусия ДортмундСлавия Прага0
10-12-2019
22:00
ИнтерБарселона0
Шампионска лига | Група G
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
17-09-2019
19:55
Лион1:1Зенит0
17-09-2019
22:00
Бенфика1:2Ред Бул Лайпциг0
02-10-2019
22:00
Ред Бул Лайпциг0:2Лион0
02-10-2019
22:00
Зенит3:1Бенфика0
23-10-2019
19:55
Ред Бул Лайпциг2:1Зенит0
23-10-2019
22:00
Бенфика2:1Лион0
05-11-2019
19:55
Зенит0:2Ред Бул Лайпциг0
05-11-2019
22:00
Лион3:1Бенфика0
27-11-2019
19:55
ЗенитЛион0
27-11-2019
22:00
Ред Бул ЛайпцигБенфика0
10-12-2019
22:00
ЛионРед Бул Лайпциг0
10-12-2019
22:00
БенфикаЗенит0
Шампионска лига | Група H
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
17-09-2019
22:00
Челси0:1Валенсия0
17-09-2019
22:00
Аякс3:0Лил0
02-10-2019
22:00
Лил1:2Челси0
02-10-2019
22:00
Валенсия0:3Аякс0
23-10-2019
19:55
Аякс0:1Челси0
23-10-2019
22:00
Лил1:1Валенсия0
05-11-2019
22:00
Челси4:4Аякс0
05-11-2019
22:00
Валенсия4:1Лил0
27-11-2019
19:55
ВаленсияЧелси0
27-11-2019
22:00
ЛилАякс0
10-12-2019
22:00
ЧелсиЛил0
10-12-2019
22:00
АяксВаленсия0
Купа на България | 1/16 финали
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
24-09-2019
16:00
Кариана3:0Царско село0
24-09-2019
16:00
Ботев Ихтиман0:3Черно море0
24-09-2019
18:30
Локомотив ГО0:3ЦСКА0
25-09-2019
16:00
Миньор Перник1:2Ботев Пловдив0
25-09-2019
16:00
Загорец0:4Славия0
25-09-2019
16:00
Добруджа0:4Ботев Враца0
25-09-2019
16:00
Спартак Вн1:5Левски0
25-09-2019
19:00
Нефтохимик1:4Лудогорец0
25-09-2019
19:00
Литекс3:0Монтана0
26-09-2019
16:00
Спартак Плевен3:4Септември0
26-09-2019
16:00
Хебър Пазарджик0:2Арда Кърджали0
26-09-2019
16:00
Балкан Ботевград0:3Локомотив Пловдив0
26-09-2019
16:00
Поморие0:2Берое0
26-09-2019
18:00
Черноморец Балчик0:4Витоша Бистрица0
26-09-2019
19:00
Ботев Гълъбово2:1Етър0
26-09-2019
19:00
ЦСКА 19482:1Дунав Русе0
Първа лига
последен мач
Първа лига
следващ мач
Анализ на седмицата
Анализ на седмицата

Висшата лига след 1/3 от сезона (трета част)

Висшата лига след 1/3 от сезона (трета част)

Къде са останалите големи?

Анализ на седмицата
Анализ на седмицата

Висшата лига след 1/3 от сезона (втора част)

Висшата лига след 1/3 от сезона (втора част)

Битката за топ 4 също е интересна

Анализ на седмицата
Анализ на седмицата

Висшата лига след 1/3 от сезона (първа част)

Висшата лига след 1/3 от сезона (първа част)

Какво се случва в битката за титлата в най-интересното първенство в света

назаем

ФеДЕодализъм

ФеДЕодализъм

Странен е този напън за властта, защото всъщност тези длъжности не са платени поради обществения си статут



Национална футболна пародия

Национална футболна пародия

Да, желание има, но то е да се живее покрай футбола


Спортни новини