Трансферно лято 2019

16-07-2016 21:23

Локо Сф с убедителна победа в контрола

Железничарите разбиха Ботев (Ихтиман)

Локомотив (София) победи с 4:1 Ботев (Ихтиман) в контролна среща. Проверката, която е втора за столичните "железничари" от началото на подготовката, се игра на помощния терен на стадиона в квартал "Надежда".

Калоян Бонев се отчете с два гола за победата. Той откри 5 минути преди края на първото полувреме. В началото на втората част Николай Велков от воле се разписа за 2:0.

След един час игра юношата на ЦСКА Пол Александров намали резултата като вкара за Ботев Ихтиман. Третият гол на "червено-черните" отново бе на Калоян Бонев. В края на мача Локомотив Сф направи победата си още по-убедителна.

Тагове: Локомотив Сф, Ботев Ихтиман, лятна подготовка, контрола