Вечното дерби

07-04-2017 19:30

Пирин обърна Нефтохимик на старта на плейофите (статистика)

Иван Цветков отново герой за орлетата

Пирин обърна Нефтохимик на старта на плейофите. В първа среща от група Б на втората осмица "орлетата" се наложиха с 2:1.

Гостите откриха още в 6-ата минута с гол на Иван Вълчанов. В 35-ата невероятен пропуск на Живко Петков от няколко метра не позволи на "шейховете" да удвоят аванса си.

Две минути преди почивката Юлиян Попев изравни след асистенция на Станислав Костов. В 73-ата минута Иван Цветков бе точен от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Яни Пехливанов.

Две минути преди края Стилиян Николов удари греда за Пирин.