Скъпи Неймар, ПСЖ, Футбол...

08-04-2017 23:27

Гонзо не признава загубата за шеста поредна

Съдията бъркаше и в двете посоки, обясни още треньорът на Черно море

Наставникът на Черно море Георги Иванов коментира загубата на "моряците" от ЦСКА с 1:3. Той заяви, че си брои загубата от този съперник за втора поред, а не за шеста.

"Елементарна грешка допуснахме за първия гол, преди почивката основно се защитавахме. Те имаха още 2-3 възможности. През второто полувреме заиграхме по-добре, но ни вкараха трети гол и мачът за съжаление приключи. Не смятам, че съм допуснал грешка предвид това, че тези футболисти играха 120 минути в сряда. Идеята беше да задържим 0:0 през първото полувреме, а след почивката да пусна играчи, които да решат мача. След почивката се представихме добре.

Никой не виня, мачът стана нервен, съдията даваше обратни решения и в едната, и в другата посока, а това изнерви футболистите. С право изгониха Траян Траянов, недопустимо е да действа така. Реферът ме изнерви с обратните си решения. Имаше такива, няма какво да ги коментирам.

Никола Попов ми е приятел, ама малко да се замисли. Нали е най-добрият съдия. Накъсва играта, нямаш пространства, футболът става бавен. Във всеки кръг има по 2-3 грешки на мач. Да се вземат малко в ръце, нали мислим за доброто на футбола. Не само нашият отбор, а и на ЦСКА отборът се изнерви. Имаме 14 човека, трудно е да се правят ротации в цикъл сряда-събота. Това е опит за младите момчета, да играят срещу ЦСКА. Трябва им опит. ЦСКА е силен отбор, играят на "Армията", футболисти, които са добри, няма какво да се лъжем. Целта ни е четвъртото място в класирането. Трудно ще се борим с ЦСКА. Ще ни бъде трудно и в домакинствата.

Шеста поредна загуба от ЦСКА за мен? Не, това е нов ЦСКА, това не е шеста загуба. Не казвам какъв отбор е, откъде е дошъл. Не знам как ги броите тези загуби. Не знам, но това е втора загуба за мен от този отбор", каза бившият нападател.

Тагове: Черно море, ЦСКА, Георги Иванов-Гонзо, Гонзо, Георги Иванов