Вечното дерби

17-04-2017 10:13

Футболистите за милиони на Лудогорец спряха да вкарват

Не са вкарвали (редовни)голове от март

Футболистите на Лудогорец не са отбелязвали гол вече 230 минути. Отборът зацикли по отношение на реализирането на попадения. Тимът на Георги Дерменджиев не успя да се разпише в две последователни домакинства - Дунав и Левски.

За последно "зелените" вкараха на ЦСКА  при успеха с 2:0 в София. Второто и последно за момента попадение на Лудогорец бе в 41-ата минута, дело на Джонатан Кафу, напомня "Труд".

Оттогава отборът от Разград така и не може да намери верния път към мрежата.

BGfootball.com припомня, че и двете попадения на "Българска армия" бяха от положение на засада и докато в първата ситуация нещата бяха по-спорни, то при втората нарушението бе брутално. Това бяха и единствените по-сериозни влизания на играчите на Лудогорец към вратата на ЦСКА.

Част от нападението на Лудогорец е все още оценяваният на 10 млн. евро бразилец Джонатан Кафу.

Тагове: Лудогорец, голове, статистика