Вечното дерби

17-04-2017 17:24

Витоша удари Септември във Втора лига

Двата отбора на три точки от лидера Етър

Витоша (Бистрица) победи с 2:1 Септември (София) в последния мач от 24-ия кръг на Втора лига.

Домакините откриха в 17-ата минута от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Янко Сандански. Кристиян Кочилов бе точен за 1:0.

В края на полувремето Витоша удвои преднината си. Стефан Христов засече след центриране от фаул за 2:0. В 57-ата минута Ишмел Баду намали резултата.

По този начин Витоша се изравни по точки със Септември. Двата тима иамт по 46, с 3 по-малко от лидера Етър (Велико Търново).

КЛАСИРАНЕТО ВЪВ ВТОРА ЛИГА ВИЖТЕ ТУК

Тагове: Витоша Бистрица, Септември София, Кристиян Кочилов, Стефан Христов, Ишмел Баду