Операция Любо Пенев

14-05-2017 19:55

Лидерът във Втора лига Етър с грешна стъпка в Созопол

Юноши на ЦСКА бележат за двата отбора

Лидерът във Втора лига Етър направи 1:1 при гостуването си на Созопол в мач от 28-ия кръг на първенството.

Домакините започнаха силно срещата и в 4-ата минута вече водеха в резултата. Кристиян Пешов се разписа за 1:0. Гол на Стефан Неделчев от състава на гостите след половин час игра не беше зачетен заради засада.

В 59-ата минута влезлият на почивката Джихат Кямил възстанови равенството. До края гостите удариха две греди.

Любопитното е, че и двамата голмайстори са юноши на ЦСКА.

Етър е на първо място само с точка аванс пред втория Септември. Тимът от Велико Търново се нуждае от една победа в последните два кръга, за да си гарантира място в елита през следващия сезон.