Скъпи Неймар, ПСЖ, Футбол...

15-05-2017 10:13

Михайлов се контузи отново

Стражът беше заменен след едва половин час игра

Вратарят на националния отбор Николай Михайлов се завърна в титулярния състав на Мерсин, но получи травма в 30-ата минута при гостуването на Бандирмаспор. Двубоят завърши 3:0 за домакините, а родният страж, който пропусна предните мачове поради контузия, бе заменен в 30-ата минута.

Бившият футболист на Левски Твенте и Верона се контузи, след като спря излезнал срещу него сам противников футболист. Михайлов се  хвърли и спаси, но усука коляното и остана на тревата. Преди това домакините бяха вкарали два гола. Първо с глава от няколко метра, а след това и от дузпа.

Предвид принудителната смяна Михайлов със сигурност пропусна последната среща на тима, който още миналата седмица изпадна в третото ниво на Турция. Все още не е ясно колко време стражът ще отсъства, а също така дали ще бъде напълно готов за визитата на България в Беларус след по-малко от месец, където "лъвовете" излизат във важна световна квалификация.

Михайлов завършва сезона с 29 мача за първенство с екипа на Мерсин.

Тагове: Николай Михайлов, Мерсин, контузия