Вечното дерби

18-06-2017 19:43

ЦСКА започна с победа в контролите

Червените надиграха Вакер

ЦСКА победи Вакер с 3:1 в първата си контрола от лагера в Австрия. Мачът е част от тристранен блиц турнир, в който "червените" участват.

ЦСКА започна в следния състав: Георги Китанов, Николай Бодуров, Стойчо Атанасов, Александър Дюлгеров, Александър Георгиев, Кристиян Малинов, Никола Колев, Кевин Меркадо, Енрике, Кевин Кубемба, Фернандо Каранга.

Резерви бяха Борис Груев, Валентин Антов, Антон Недялков, Давид Симао, Кирил Десподов, Милчо Ангелов. От групата отпадна вратарят Слави Петров, който се готви на индивидуален режим.

Кубемба откри в 36-ата минута след асистенция на Каранга. 3 минути по-късно Патрик Елер изравни с глава след пряк свободен удар. В 42-ата минута Каранга се възползва от неразбирателство в защитата на Вакер и вкара за 2:1. В 45-ата минута Кристиян Малинов се разписа с фамозен удар в горния десен ъгъл.

В третата среща от надпреварата от 20:00 ч. "червените" играят срещу азерите от Габала.

Тагове: ЦСКА, Вакер, контрола,