Вечното дерби

14-07-2017 23:23

Дербито на Стара Загора не излъчи победител (статистика)

Верея завърши мача в намален състав

Берое и Верея завършиха 0:0 във втория мач от първия кръг на футболното първенството. Срещата започна с около половин час закъснение заради проблеми с осветлението на стадиона.

Двата отбора от Стара Загора изиграха скучен мач, като през първата част дори нямаше точен удар към една от двете врати. Картината на терена не се промени и през второто полувреме.

Това бе официален дебют на Александър Томаш начело на Берое, както и на Илиан Илиев като старши треньор на Верея.

В 79-ата минута гостите останата с човек по-малко. Мирослав Енчев получи втори жълт картон. Минута преди края Георги Динков нямаше късмет да донесе победата на Берое, след като удари греда след удар с глава.