Трансферна зима 2018

13-08-2017 18:00

Разгромно начало за Славия в U19

Септември и Марек направиха шоу за 3:3

Сезонът в Елитната юношеска група до 19 г. започна подобаващо като за тази дивизия. Имаше дерби, което завърши наравно, разгромни резултати, разправии, победи на фаворити…

И една драма, разиграла се на терена в Герман, където Септември и Марек спретнаха 3:3 след много перипетии.

Вицешампионът Славия тръгна ударно в новия сезон - 5:0 при домакинството срещу Ботев (Враца).

Любопитно е, че първото полувреме на помощния терен в кв. “Овча Купел” завърши 0:0. “Белите” разгромиха своя противник след почивката, при това в последните минути.

Подробности за всички мачове в Елитната U19 четете във Viasport.bg ТУК.

Тагове: Елитна юношеска група до 19 г., Елитна U19, Славия, Септември