Операция Любо Пенев

26-08-2017 20:42

Наказателна акция на ЦСКА (видео и статистика)

Жертвата на червения ураган този път се оказа Берое

ЦСКА продължи да е безмилостен в Първа лига и спечели убедително с 3:0 като гост на непобедения до този момент в шампионата Берое.

ЦСКА беше отборът, който по-добре знаеше какво иска преди почивката, но трябваше да стигне до попадение след автогол на Кохей Като в 27-а минута. Берое имаха само една по-добра възможност, но Черниаускас спаси отлично.

През втората част ЦСКА подължи да е по-добър и в 56-а минута Каранга получи зад защитата и с лекота отбеляза за 2:0. В 67-а минута Каранга подаде на непокрития Бодуров, който буквално разстреля Душан Перниш за 3:0.

До края ЦСКА имаше още шансове, а в края на срещата Берое взе инициативата и изпусна на два пъти. Великолепни изяви обаче имаше Витаутас Черниаускас.