Операция Любо Пенев

21-09-2017 18:37

Лудогорец на крачка от голяма издънка

Шампионите елиминираха Оборище след продължения

Лудогорец бе на крачка от сериозна издънка в турнира за Купата на България. Шампионите елиминираха Оборище с 3:2 в 1/16-финалите след продължения. Редовното време завърши 1:1.

На стадион "Орчо войвода" в Панагюрище Кишада откри за Лудогорец в 38-ата минута. Георги Нетов изравни за домакините в 77-ата минута.

В 96-ата минута гостите останаха с човек по-малко, след като Гуралски бе изгонен за втори жълт картон.

Въпреки че бяха в намален състав, играчите на Лудогорец вкараха два гола. Кешерю се разписа на два пъти, за да прати разградчани напред в турнира.

В последната минута на второто продължение Мартин Василев оформи крайния резултат.