Операция Любо Пенев

25-09-2017 22:03

Берое и Левски не се биха (видео и статистика)

Ореолът на Месия на Роси взе да избледнява

Отборите на Берое и Левски не си отбелязаха голове и завършиха при резултат 0:0 в последния мач от десетия кръг на Първа лига. След силното начало на Делио Роси на Герена обаче, отборът взе да губи инерция и десет кръга след началото е на цели седем точки от лидера ЦСКА.

Домакините бяха по-активния тим и повече трябва да съжалява за изпуснатата победа. Още в началото те претендитаха за дузпа за нарушение на Вутов срещу Камбуров, а до почивката пропуски направиха Райнов и Камбуров. Левски пък разчиташе на удари отдалеч и не се отличи с кой знае каква креативност в атака.

Трима дебютираха в Първа лига през новия сезон, двама от които за първи път - Ейлофсон и Кабрал. Именно вторият имаше шанса да направи впечатляващо първо впечатление, но на три пъти не успя да отбележи. Мартин Райнов имаше своя шанс и след почивката, но също не се разписа.