Операция Любо Пенев

30-09-2017 19:50

Ботев надви Витоша в края (статистика)

Голове в добавеното време решиха мача в Бистрица

Ботев (Пловдив) победи Витоша (Бистрица) с 4:2 като гост в мач от 11-ия кръг на Първа лига. "Канарчетата" извоюваха успеха с голове в добавеното време на срещата.

Ботев откри още във втората минута с гол на Фернандо Виана. 4 минути по-късно Даниел Пеев изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на Радослав Терзиев срещу Румен Гьонов.

Виана изведе "жълто-черните" отново напред в резултата в 53-ата минута. Витоша стигна до ново равенство с попадение на Петко Цанков, който се възползва от асистенция на Даниел Пеев.

В добавеното време резервите Стивън Петков и Лазар Марин донесоха победата на Ботев.