Операция Любо Пенев

11-11-2017 19:30

Само Етър не успя да спечели контролата си

Тимовете от Първа лига поддържат форма в паузата на шампионата

Славия победи с 2:1 у дома втородивизионния Оборище (Панагюрище) в приятелски мач. Головете за "белите" реализира Владислав Узунов през първото полувреме. Халфът се разписа в 3-ата и в 28-мата минути на двубоя, игран на стадион "Славия".

Берое разби с 6:0 юношите на клуба до 19 години . Срещата бе част от подготовката на тима на Александър Томаш за гостуването на Пирин (Благоевград) от 16-ия кръг на Първа лига.

Oтборът на Дунав (Русе) победи с 2:0 като гост румънския Конкордия в среща, играна в Букурещ. Играчите на Малин Орачев стигнаха до успеха с голове през втората част. Димитър Георгиев се разписа за 1:0, а Мирослав Будинов вкара втория гол в срещата.

Добрата новина за "драконите" бе завръщането на стража Мартин Луков, който изигра отличен мач, след като се се възстанови от тежката контузия в коляното, която получи преди близо седем месеца.

Локомотив (Пловдив) победи с 3:0 втородивизионния тим на Марица (Пловдив) в контролна среща, играна на стадиона в пловдивския парк "Лаута".

Черно море победи юношеската формация на клуба до 19 г. в двустранна игра на стадион “Младост”. Срещата се игра е две полувремена по 30 минути и бе спечелена от представителния тим на “моряците” с 2:1.

Етър единствен не успя да спечели днес, след като завърши 1:1 с втородивизионния Монтана.