Операция Любо Пенев

13-11-2017 20:56

Ударихме Саудитска Арабия (видео и статистика)

Националите спазиха традицията да бият този съперник

Националният отбор на България се наложи с минималното 1:0 над селекцията на Саудитска Арабия в контролен мач, игран в Португалия.

Преди почивката играещият като защитник в мача Михаил Александров трябваше да чисти от голлинията след набег на съперника. Като цяло полувремето не се запомни с кой знае колко добра игра и от двата тима.

Девет минути преди края Ивелин Попов вкара единствения гол в срещата - 1:0 за България. В последните минути азиатците останаха с човек по-малко на терена, след като техен състезател бе изгонен.