Вечното дерби

27-03-2018 10:21

Головете ми са малко, но все важни

Николай Бодуров призна, че отборът не е изпълнил указанията на Хубчев след почивката

Николай Бодуров, който вкара победното попадение за успеха на България с 2:1 над Казахстан в контрола, изказа своето мнение за проверката.

"Изключително тежък мач с оглед на второто полувреме. Първото полувреме ги надиграхме, но през второто нивото спадна. Не знам на какво се дължи това. Не играхме на подобаващо ниво и затова се получи този натиск на Казахстан. На полувремето Хубчев ни каза да играем здраво и че все едно резултатът е 0:0, но явно не сме го послушали.

През първото полувреме играхме с настроение. Второто - не. Не мога да коментирам дали през второто отстъпихме физически, или малко ги подценихме", каза Бодуров след срещата, след което коментира победното си попадение в последните секунди.

"Вкарвам рядко, но все важни голове. Радвам се, че донесох победата. Винаги е хубаво да отбележеш за България и то с капитанската лента. Не е за първи път. Удоволствие е да носиш лентата."

В заключение бранителят каза няколко думи и за битката за титлата между неговия ЦСКА-София и Лудогорец. "Близо сме до първото място, на три точки сме. Но Лудогорец е изключително силен отбор, няма какво да го крием."

Тагове: Николай Бодуров, България, Казахстан