Вечното дерби

03-07-2018 13:20

Херо се връща в Павлодар

Иртиш си го връща до часове

Българският специалист Димитър Димитров – Херо, е пред договор с Иртиш Павлодар, съобщава Vesti.kz. В момента бившият наставник на българския шампион Лудогорец е в Павлодар, където доуточнава последните подробности около контракта си с казахстанския отбор.

За първи път Димитров бе назначен за треньор на Иртиш през 2015 година. Само година по-късно Херо успя да изведе тима до бронзовите медали в местния шампионат. Миналото лято специалистът напусна, за да поеме Лудогорец, с чийто тим спечели титлата в България и стигна до 1/16-финалите на Лига Европа, където отпадна от Милан.

След 17 кръга в Казахстан, отборът на Иртиш заема седмото място във временното класиране. Този месец тимът стартира и участието си в Лига Европа, където първият му противник ще бъде победителят от двойката ФК Тракай (Литва) - Сефн Друидс (Уелс).

Тагове: Димитър Димитров-Херо, Херо, Иртиш Павлодар