Вечното дерби

07-07-2018 17:52

ЦСКА се представи с равенство

Царско село пък показа, че е основен фаворит за Първа лига този сезон

Отборът на ЦСКА се показа пред феновете си във вида, в който ще започне настоящия сезон. Това "червените" направиха в контролата с Царско село, завършила без победител - 1:1.

От своя страна тимът от Втора лига показа, че заедно с Арда ще е основен фаворит за майсторска промоция идната пролет.

Гостите поведоха чрез Георги Минчев още в петаата минута. Нападателят получи извеждащ пас от Емануил Манев, изскочи от дълбочина и прониза Черниаускас.

ЦСКА  успя да изравни чрез Тиаго в 40-ата минута. Той се възползва от грешка на вратаря на Царско село Росен Андонов, който изпусна топката при центриране отдясно и вкара в празната врата.

Нестор Йевтич смени девет души за втората част, но въпреки това повечето шансове бяха за ЦСКА. Повече голове докрая обаче не паднаха.