Трансферно лято 2018
Мондиал 2018

11-07-2018 22:02

Лудогорец се забавлява с Крусейдърс (статистика)

Шампионите се разправиха находом със северноирландците, Швиерчок им бутна три като резерва

Шампионът Лудогорец започна новата си еврокампания с внушителна победа със 7:0 срещу състава на Крусейдърс. Домакините бяха пълновластни госоподари на терена и нямаха никакъв проблем срещу много слабия си съперник.

В 25-ата минути Марселиньо изведе Лудогорец напред, а в 40-ата Били Бърнс си отбеляза автогол. Малко след подновяването на играта точен бе Кешерю за 3:0, а малко след него Марселиньо вкара втория си гол.

В 68-ата минута на терена се появи Якуб Швиерчок, а след само 12 минути полякът вече цели три пъти беше в прегръдките на съотборниците си след светкавичен хеттрик за 7:0, което на фона на показаното през всички 90 минути беше минималното, с което се отърва отборът от Северна Ирландия.

ВИЖТЕ СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

Тагове: Шампионска лига, Лудогорец, Крусейдърс, статистика, Клаудиу Кишерю, Марселиньо, Якуб Швиерчок