Трансферна зима 2019

28-10-2018 11:00

Етър иска да се върне към победите

Славия пък ще се приближава плътно до шестицата

Отборите на Етър и Славия се срещат на ст. "Ивайло" днес от 15:00 ч. в мач от 13-я кръг на Първа лига.

Етър
Етър е с 1 поражение от последните 6 мача. Етър има само 1 загуба като домакин през този сезон.

"Виолетовите" отбелязаха 11 гола до момента. Не вкараха в 5 мача. Нямат отбелязан гол между 30-45 минута и между 45-60 минута.

Тимът е с 4 "сухи мрежи" и общо 14 допуснати гола. Етър има 30 жълти и 1 червен картон от началото на първенството.

Даниел Младенов е голмайстор на отбора с 4 гола. Иванов, Сърмов и Руменов започнаха като титуляри във всички мачове до момента.

Славия
"Белите" спечелиха 2 от последните си 7 мача в Първа лига. Столичани спечелиха 2 от 5-те си гостувания през този сезона.

Славия не успя да запази вратата си без гол в нито един от последните 4 мача.

Не се разписаха в 5 от последните 7 двубоя в Първа лига. Не вкараха в общо 6 мача. 46.2% от головете са отбелязани между 60-75 минута. Тимът има 34 жълти картона и все още няма червен.

Галин Иванов и Георги Йомов са голмайстори на отбора с 3 попадения.