Геният се оттегли!

05-02-2019 18:39

Контролите днес: Класически победи за Ботев и Локо

Валери Божинов все още играе за Враца

Ботев (Враца) разгроми с 3:0 втородивизионния Литекс в контрола, която се игра във Враца. Попаденията за победителите реализираха Петър Атанасов (67), Дани Апостолов (79) и Георги Вълчев (85).

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) постигна нова победа от предсезонната в подготовка. Този път "смърфовете" се наложиха с 3:0 над сръбския Спартак (Суботица). "Смърфовете" поведоха с гол на Димитър Илиев от дузпа в 35-ата минута. Парвиджон Умарбаев вкара страхотен гол в 82-ата минута. Две минути по-късно Един Бахтич направи резултата класически.