Трансферно лято 2019

04-05-2019 19:25

ЦСКА остава в битката за титлата (видео и статистика)

Червените вкараха три на Тича, изпуснаха още толкова

ЦСКА се доближи на три точки от Лудогорец, четири кръга преди края на шампионата, след успех с 3:1 като гост на Черно море.

ЦСКА бе по-добър преди почивката и единствено великолепните изяви на Иван Дюлгеров спасиха Черно море от поне два гола пасив след удари от упор на Тиаго и Соу.

В 33-ата минута Тиаго отправи отличен шут от около 13 метра, който прехвърли стража за 0:1.

ЦСКА се върна назад в началото на втората част и увлече напред съперника, за да го изненада решително в 52-ата минута за 0:2 с гол на Едвин Джяси.

При първата ситуация за Черно море, различна от разбъркване, Мартин Минчев открадна от Стойчо Атанасов, подаде на Панайотов и бившият играч на Левски отблизо намали на 1:2.

Радостта на Черно море не бе дълга и 15 минути преди края Али Соу завърши с гол за 3:1 поредната светкавична контраатака на ЦСКА.

И в този мач обаче можеше да се предявяват претенции в стандартите на главния рефер при показването на жълтите картони, които твърде леко отиваха в една и доста трудно в друга посока.