Какво ни чака?
Трансферно лято 2019

23-06-2019 19:50

Контролите днес: Бразилци биха Левски (видео)

Националният вратар Николай Михайлов пусна комичен гол срещу Ред Бул от втора дивизия

Петър Хубчев започна неубедително престоя си в Левски, губейки с 0:1 от състава на Ред Бул Бразил в контрола, играна в Австрия.

В 26-ата минута националният втатар Николай Михайлов пусна комичен гол от над 20 метра и по диагонал, с който бразилците поведоха с 1:0.

"Сините" имаха епизодични проблясъци, но така и не успяха сериозно да застрашат вратата на Ред Бул.

Отборът на Витоша (Бистрица) победи с 4:1 Марица (Пловдив) в първата си лятна контрола. Проверката в Бистрица бе неофициален дебют за новия старши треньор на бистричани Енгибар Енгибаров и неговия щаб. Попаденията за "тигрите" реализираха Григор Долапчиев, Кристиян Кочилов, юношата Антонио Михов и каращият проби Петър Главчев.

Литекс отнесе с 6:1 Спартак (Плевен) в контролна среща, играна между двата тима. В 21-ата минута нападателят Иван Митрев откри резултата за "оранжевите" - 1:0. По-късно Митрев напусна със сериозна контузия в рамото, като все още не е ясно за колко време ще бъде извън сметките на своя старши треньор. 2:0 направи Тонислав Йорданов в 25-ата минута.

Стрелецът бе точен от дузпа. В 38-ата минута Добромир Бонев покачи на 3:0 за Литекс. След 180 секунди Йорданов забучи нов гол, отново от дузпа.

Вратата на Спартак инкасира пети гол в 49-ата минута - точен шут на Йорданов, който записа хеттрик, а в 63-ата Бонев се разписа за 6:0. Имаше и други положения, които обаче бяха пропуснати от момчетата на Живко Желев, а почетното попадение за футболистите от Плевен мушна Траян Димитров в 81-ата минута.

ЛЯТНА ПОДГОТОВКА 2019

Тагове: контроли, лятна подготовка 2019, Левски, Витоша Бистрица, Николай Михайлов, Марица Пловдив