Геният се оттегли!

06-07-2019 20:34

Контролите днес: ЦСКА се разходи в последната си контрола

Берое приключи подготовката с успех над Царско село

ЦСКА победи третодивизионния Вихрен с 3:0 в последната контрола на "червените" преди първия официален мач от Лига Европа срещу черногорския Титоград. Греъм Кери откри резултата в 28-ата минута след изпълнение на фаул, а Али Соу удвои в 53-ата минута. В 83-ата минута Рубен Пинто вкара трето попадение.

Отборът на Берое приключи с контролите с 3:1 срещу Царско село. Спарингът се проведе на Спортна база "Берое". Попаденията за "заралии" паднаха през първото полувреме. Точни за тима на Александър Томаш бяха Иван Бандаловски (5) и Рубен Бригидо (7), а автогол си отбеляза Раян Даскалов (22). Стойчо Папазов (84) отбеляза почетното попадение за "царете".

Новакът в елита Арда завърши 1:1 в контрола срещу Ботев Гълъбово, която бе официално представяне на тима от Кърджали за новия сезон. На "Арена Арда" гостите от Гълъбово поведоха с гол на Димитър Алексиев в 23-а минута, а Арда изравни чрез Иван Коконов в 53-а минута.

Отборът на Витоша (Бистрица) победи с 1:0 втородивизионния Септември (София) в последната си лятна контрола. Единственото попадение в срещата, играна в Разлог, реализира привлеченият от Черно море това лято Христо Иванов.

Ботев Пловдив и Локомотив София не се победиха и завършиха наравно 0:0 в контролна среща. Спарингът се игра на централния терен в Коматево.

Отборът на ЦСКА 1948 победи с 3:1 Славия в контролна среща, играна на стадиона в квартал "Овча Купел". Победителите стигнаха до успеха след попадения на Чавдар Ивайлов, Андон Гущеров и Милко Георгиев. За Славия точен бе Петър Патев.

Отборът на Беласица победи с 2:0 Пирин (Разлог) в контролна среща, играна на стадиона в село Елешница. Точни бяха Благой Наков в 54-ата минута и Мартин Таушанов в 78-ата.

Марек (Дупница) победи с 5:4 ФК Банско в третата си контролна среща от началото на предсезонната си подготовка. Мачът се игра на стадион "Свети Петър" в курортния град.

ЛЯТНА ПОДГОТОВКА 2019

Тагове: контроли, лятна подготовка 2019, ЦСКА, Берое, Царско село, Ботев Пловдив