Трансферно лято 2019

14-07-2019 20:50

Славия обърна Витоша (видео и статистика)

Тигрите два пъти повеждаха, но не издържаха на белия натиск

Отборът на Славия започна сезона в Първа лига с измъчена победа с 3:2 над тима на Витоша Бистрица.

Гостите повеждаха на два пъти в мача, но бяха попарени от попадение в 88-ата минута.

Георги Амзин изведе гостите напред в 11-ата минута, но Карабельов изравни след две минути. Гъргоров отново върна водачеството на Витоша, а 61 минути след началото на мача Дарко Тасевски изравни. Резервата Калоян Кръстев донесе успеха на домакините с победен гол в последните секунди на мача.