Трансферно лято 2019

15-07-2019 22:25

Левски повече от категоричен в Русе (видео и статистика)

Митът за защитния футбол на Хубчев се сгромоляса

Отборът на Левски започна отлично новия сезон, с успех с 4:1 като гост на Дунав Русе.

"Сините" имаха късмета да вкарат с първия си точен удар в 15-ата минута, когато точен беше Давиде Мариани. Малко преди края на полувремето Станислав Иванов отбеляза за 2:0 и изглежда реши мача в полза на гостите.

Дунав намали веднага след почивката с гол на Ахмед Ахмедов, но Мариани от дузпа в 62-ата минута възстанови преднината на столичани.

В 81-ата минута Левски се изкачи на върха на класирането след първия кръг, отбелязвайки четвърти гол във вратата на "драконите", с автор Паулиньо