Геният се оттегли!

16-07-2019 23:26

Слабо представяне на ЦСКА в Подгорица (видео и статистика)

Червените без чисто голово положение срещу слабака Титоград

Отборът на ЦСКА се класира за следващия кръг в Лига Европа, но го направи след ужасно слаба игра и 0:0 срещу непретенциозен съперник като ОФК Титоград. "Червените" почти нямаха положение срещу тима, който отнесе четири гола преди седмица на Армията.

Както и в София, положенията преди почивката бяха в сметката на черногорците. Първо в 16-ата минута Фабрини се замота в дрибъл, топката му бе отнета, а последвалата атака на Титoград завърши с удар в гредата. В 32-ата минута Черниаускас по навик напоследък извади ЦСКА след нападение отляво.

Първата малко по-сериозна опасност пред вратата на Титоград беше създадена едва в 63-ата минута, когато Евандро не успя да отбележи от малък ъгъл. В края ЦСКА натисна, но така и не затрудни сериозно съперника. "Червените" продължават напред с общ резултат 4:0.