Трансферно лято 2019

02-08-2019 20:42

Арда нанесе четвърта поредна загуба на Витоша (статистика)

Дебютантът от Кърджали с втора победа в шампионата

Арда нанесе четвърта поредна загуба на Витоша (Бистрица). В първи мач от четвърти кръг на Първа лига тимът от Кърджали се наложи с 3:1 катоп гост на "тигрите".

Радослав Василев изведе Арда напред в резултата още в 5-ата минута след безобразна грешка на вратаря Николай Георгиев.

В 18-ата минута Румен Гьонов нямаше късмет да изравни, след като удари греда.

В 25-ата минута Георги Купенов направи 1:1, след като отблизо насочи топката в мрежата. Тя бе избита, но след бе преминала голлинията с целия си обем. Гостите от Кърджали оспорваха гола, но реферите бяха категорични в решението си.

В 58-ата минута Иван Коконов от дузпа отново изведе Арда напред в резултата. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на вратаря Георгиев срещу Марчев.

В 71-ата минута Румен Гьонов си вкарва автогол с глава.