15-09-2019 19:45

Дунав изпусна Славия (видео и статистика)

Домакините пропуснаха няколко отлични шанса за три точки срещу софиянци

Отборите на Дунав и Славия завършиха 0:0 в мач от деветия кръг на Първа лига.

Дунав беше по-добрият тим преди почивката и изпусна да води с поне два гола, след като на няколко пъти играчите в небесносиньо не уцелваха вратата, а Георги Георгиев веднъж с мъка изби от голлинията след удар с глава.

За "белите" Галин Иванов веднъж провери дали Макенджиев внимава с удар от средно разстояние.

В последната минута на полувремето Славия получи подарък от съдиите, които не отсъдиха явна дузпа за нарушение срещу състезател на Дунав.

Двата тима се дебнеха за грешки след почивката, като Славия веднъж изпусна добър шанс, а домакините на два пъти съжаляваха заради пропуски.