Коронавирус!

12-07-2019 11:38

ЦСКА няма от какво да се притеснява

Червеният гранд има шанса да започне новия сезон в Първа лига с летящ старт

Отборът на ЦСКА първи от големите фаворити започва новата си кампания в Първа лига. Това ще се случи днес от 21:00 ч. на "Българска армия" срещу отбора на Етър.

ЦСКА няма от какво да се притеснява преди мача с "болярите", макар че след напускането на Красимир Балъков и няколко от основните играчи, Етър е истинска загадка.

ЦСКА не прави кой знае колко резки движения в селекцията, но категорично добави качество в средата на терена и атаката, затова ще бъде тежък съперник за всеки в Първа лига, а и в Европа. В Етър няма как да не са видяли какво представлева днес съперникът му, макар че преди два дни игра с изключително слаб съперник като Титоград.

Великотърновци направиха биткаджийска селекция с играчи, които няма как да притеснят нито един от замесените за медалите в елита. В обратната посока почти всеки заминал си от "Ивайло" беше титуляр при Балъков, така че тежките минути на Армията тази вечер са гарантирани. Все още не е ясно и какво ще представлява Росен Кирилов в новата си роля - на треньор на отбор, който не би трябвало да се бори за спасение.

Съставът на ЦСКА ще се различава доста от този от вторник. Твърде вероятно е да видим почти нова защита, с два различни бека (Занев и Митков) и поне един нов централен защититник (Чорбаджийски). Няма да е изненада, ако освен Фабрини и Кери, в игра видим и още някой от новите играчи. Почти сигурно е, че феновете ще видят и Тони Уот, защо не от първата минута.