Геният се оттегли!

19-07-2019 22:54

Локо удари Славия (видео и статистика)

Белите във втори пореден мач с пет гола

Отборът на Локомотив Пловдив спечели с 3:2 срещу Славия в мач от втория кръг на Първа лига.

Гостите поведоха в третата минута с гол на Чунчуков, но до почивката "смърфовете" върнаха три попадения - два на Димитър Илиев и един на Анте Аралица. Радослав Кирилов направи загубата на "белите" почетна в 86-ата минута с последния гол в мача.

Интересното е, че Славия завършват втори пореден мач с резултат 3:2. Преди седмица те победиха Витоша, като последният гол, победен за тях, отново дойде в последните минути.