Трансферна зима 2020

10-09-2019 22:27

Младежите не се дадоха на Русия

Националите вървят без загуба в евроквалификациите

Младежките отбори на България и Русия завършиха при 0:0 в европейска квалификация.

Първото полувреме предложи двуостра игра и няколко опасни положения пред двете врати. В 35-ата минута Калоян Кръстев се оказа на добра позиция, фронтално пред руската голлиния, но ударът му беше спасен от стража на Спартак Москва Александър Максименко.

В 53-ата минута "Сборная" достигна до гол в българската врата, дошъл след центриране отдясно, но швейцарският съдия Урс Шнидер отсъди нарушение в атака на Игор Дивеев срещу вратаря Наумов.

България игра в състав: Даниел Наумов; Иван Турицов, Петко Христов, Алекс Петков, Митко Митков; Мартин Минчев (46 - Валентин Антов), Лъчезар Котев, Илия Юруков (90 - Доминик Янков), Станислав Иванов (84 - Кун Теменужков); Тонислав Йорданов (62 - Здравко Димитров), Калоян Кръстев

На старта България разби с 4:0 Естония като гости.