14-11-2019 20:52

Националите трагични в пореден мач (статистика)

БТА

Клетниците на Дерменджиев без голово положение срещу Парагвай

Отборът на България не даде никаква надежда на феновете, че нещо с него ще се промени за добро и след много слаба и грозна игра допусна нелогична за показаното на терена минимална загуба с 0:1 от отбора на Парагвай.

Националите изиграха безобразно първо полувреме, в което минаха центъра едва два-три пъти, а единственият играч "в час" беше абсолютният дебютант - вратарят Георги Георгиев.

Играчът на Славия се намеси отлично в поне три ситуации, след които можехме да бъдем огорчени с гол. В средата и в нападение изявите бяха повече от отчайващи.

И след почивката Парагвай с лекота стигаше до голови положения и логичното се случи в 60-ата минута, когато оставеният сам Алмирон от 20 метра не сбърка - 0:1.

Веднага след гола "трикольорите" направиха нещо като атака, завършила с комичен удар на Ивелин Попов. До края парагвайците не вкараха само заради силната игра на Георги Георгиев.