Трансферна зима 2020

05-12-2019 15:27

Икономична победа на ЦСКА за Купата

Съдийски изяви отново изместиха фокуса от 22-ата на терена

Отборът на ЦСКА не позволи изненада и в нервен мач спечели с 1:0 като гост на Арда, с което се промъкна до 1/4-финалите в турнира за Купата на България

Мачът изглежда не предизвика очаквания интерес и нелицензирания "Арена Арда" остана с много празни места.

Домакините започнаха по-настървено срещата и опитаха да наложат някакъв натиск, бяха поуспокоени още преди да са изтекли и две минути, когато след груба грешка на Зоран Гаич Али Соу откри резултата.

След гола ЦСКА прие играта, а Арда не знаеше как да стигне до положение. Веднага след почивката домакините удариха греда. След малко повече от час игра съдията изгони по един играч от двата отбора - Хасани и Соу с неособено ясни аргументи.

Мачът продължи нервно, без много положения, но с доста разправии, което доведе до достс наказателни картони.