Коронавирус!

22-02-2020 16:10

Страшна драма на Тича (видео и статистика)

Два гола далеч извън редовното време донесоха по точка на съперниците

Отборите на Черно море и Левски си поделиха по точка и завършиха мача помежду си на Тича при резултат 2:2, след драматична размяна на голове дълбоко в добавеното време на мача

До последните минути мачът не беше особено качествен, изпълнен с постоянни нарушения и накъсвания на играта, много нерви и борба в средата на терена.

Черно море откри в 14-ата минута с гол на Матиас Курьор, който отбелязва във втори пореден мач. Само 19 минути игра бяха необходими пък на Стайн Спиеринг да вкара първия си гол за Левски, с който изравни резултата.

В 38-ата минута Черно море остана с човек по-малко след два светкавични и доста пресилени жълти картона на национала Исмаил Иса. В рамките на полувремето "моряците" на два пъти удариха гредите.

И след почивката домакините бяха по-настоятелни, но не успяваха да стигнат до вратата. Мачът продължи да е нервен и в 75-ата минута и Левски остана в намален състав след като Иван Горанов видя за втори път жълтия цвят.

В третата минута на даденото продължение Дени Алар отбеляза наглед победен гол за гостите, но младата надежда на Черно море Мартин Минчев върна точката във Варна с изравнителен гол в петата добавена минута.