Коронавирус!

23-02-2020 14:33

Берое пак танцува по ръба на бръснача (видео и статистика)

Заралии спечелиха втори пореден мач с гол в последните секунди

Отборът на Берое беше близо до провала на терена на Витоша, но с късен гол на Макута успя да се измъкне и да вземе трите точки с 2:1 в мач от 22-я кръг на Първа лига.

Берое бяха попарени с бърз гол на Витоша, дело на Георги Амзин още в третата минута. Класата на гостите си пролича двайсетина минути по-късно с изравнителен гол на Алиун Фол.

Берое натисна след почивката, но трудно стигаше до положения, а удари в очертанията на вратата пък изобщо липсваха. Все пак нивото на гостите си каза думата и те във втори пореден мач се измъкнаха с решаващ гол в последните минути на мача - 2:1 с попадение на друго ново попълнение - Гаю Макута.