Бербатов и Стилиян бият в Англия

2011-02-26 23:14:00

Мартин Петров титуляр при равенство на Болтън

Димитър Бербатов остана на резервната скамейка за сметка на мексиканския нападател Хавиер Ернандес при разгромната победа на Манчестър Юнайтед като гост на Уигън с 4:0.

Българинът не започна в стартовия състав, като вместо него като титуляр бе предпочетен Хавиер Ернандес, който се отличи с два гола за успеха. Бербатов влезе на терена в 76-tа минута на мястото на мексиканеца и в 84-tа минута асистира за третия гол в полза на Юнайтед, дело на Уейн Рууни.

Три минути преди края Фабио Да Силва оформи крайното 4:0. С тази победа Манчестър Юнайтед увеличи преднината си на върха на 4 точки пред втория Арсенал.

Мартин Петров започна като титуляр за Болтън и игра до 85 минута, когато бе заменен от Матю Тейлър, при равенството 1:1 като гост на Нюкасъл.

Друг български национал – Стилиян Петров, игра 15-ина минути при разгромната победа на Астън Вила с 4:1 над Блекбърн. Петров влезе в игра в 76-а минута на мястото на ветерана Робер Пирес.