Берое би Любимец, Илиан се мръщи

2011-02-16 21:30:00

Има какво да се желае в защита, коментира треньорът на "зелените" след 5:1 за неговия тим

Съставът на Берое разби втородивизионния Любимец с 5:1 в контролна среща, играна днес в Стара Загора. С по две попадения за домакините се отличиха Петър Димитров и Евгени Йорданов.

Гостите поведоха с красиво попадение на Стойко Колев в 20-ата минута, но до края беройци имаха превъзходство и заслужено стигнаха до убедителния успех. Още до почивката Берое обърна с два гола на Димитров. В 54-ата минута Владислав Златинов вкара за 3:1 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу него в наказателното поле. Шест минути по-късно Евгени Йорданов реализира четвърти гол за домакините, а в самия край отново той се разписа за крайното 5:1.

Старши треньорът на беройци Илиан Илиев смени титулярите в 55-та минута с нови десет футболисти, като единствено цял мач игра левият халф Николай Станков.

"Въпреки че победихме с изразителен резултат, има някои неща, от които не съм доволен в дефанзивен план. На моменти защитата не ми хареса и трябва да изчистим грешните, защото през първото полувреме допуснахме някои ситуации пред вратата ни. Отборът през второто полувреме игра с настроение. Така трябва да влизаме във всеки мач", заяви теньорът Илиан Илиев.