Берое продължава да се дъни

2011-02-09 15:07:00

Закъсалият Черноморец Балчик с първи успех в контролите

Елитният Берое допусна трета поредна загуба от предсезонната си подготовка. На едно от футболните игрища в курорта Албена старозагорци загубиха с 3:4 от втородивизионния Черноморец Балчик.

От своя страна победата за отбора от Балчик е първи успех, откакто начело на отбора е Георги Мирчев, заменил на поста Радостин Димов.

Резултата откри в деветата минута Стойчо Младенов от Берое и играчите на Илиан Илиев се оттеглиха на почивката с гол преднина. С два бързи гола на бразилеца Кристиано да Коща в 50-та и 55-та минути Черноморец обърна играта и резултата в своя полза – 2:1.

Пет минути по-късно Кристиян Щерев увеличи на 3:1 за тима от Балчик. Диян Генчев намали в 67-ата минута на 3:2, а Николай Костов удвои резултата на 4:2 за Черноморец от дузпа в 73-та минута. Стойчо Младенов вкара втори гол с глава три минути преди края на срещата и оформи крайния резултат на 4:3.