Бившо "орле" прави фурор в Казахстан

2010-10-23 11:18:00

Георги Даскалов бележи гол след гол за Иртиш Павлодар

Благоевградчанинът Георги Даскалов продължава невероятния сезон в Казахстан. Той вкара 2 гола при победата на своя Иртиш (Павлодар) с 2:1 като гост над Атирау. Това бе мачът на истината за Иртиш, който се крепи на третото място с актив от 50 точки, а сега му предстоят 2 поредни домакинства.

С тази победа Иртиш си подсигурява участие в европейските клубни турнири, а отборът е в изключително добра позиция и може да атакува дори и второто място. В мача вчера домакините от Атирау поведоха с гол на Сахалбаев в третата минута, но с два гола на Даскалов в 5-ата и 16-ата минута Иртиш обърна мача, пише сайтът e-79.com.

Юношата на Пирин приключва трети сезон в Казахстан и не само че е голмайстор на Иртиш, а минава и за голямата звезда на отбора.