Бихме Камерун с 3:1

2011-02-09 18:20:00

Сашо Тонев вкара чудесен гол за успеха на младежите

България победи Камерун с 3:1 в приятелска среща между младежките национали на двете страни. Контролата се игра на градския стадион в Ловеч.

Играта започна равностойно, но малко след това се усети преимущество за нашите момчета. В 22-ата минута защитникът на Черноморец (Бургас) Георги Терзиев откри резултата с глава. Малко след това африканците изравника също с глава.

След почивката Българите започнаха да натискат още повече и логично стигнаха до победата. Момчил Цветанов беше близо до гол, но ударът му се отби от кредата. В 79-ата минута Младата звезда на ЦСКА Александър Тонев вкара за 2:1 със силен шут.

В последните минути резервата Веселин Марче, който е халф на Черно море, направи добавка за крайното 3:1.