Божинов доживя обаждане от Петев

2015-02-17 13:04:00

Нападателят на Тернана Валери Божинов разкри, че вече е имал разговор с новия селекционер Ивайло Петев по повод възможността да се завърне в националния отбор за мача с Италия на 28 март.

 

Самият футболист гори от желание да бъде извикан за срещата със Скуадра адзура.

 

"Г-н Петев е такава личност, че обича да комуникира с всеки футболист, независимо дали е извикан или не. Говори с мен, но и не само с мен. Разговарял е с много футболисти. Моето желание е да играя в мача с Италия. Г-н Петев и ръководството на футболния съюз ще преценят кои футболисти трябва да бъдат повикани. Аз съм на разположение. Надявам се да бъде направен правилният избор, за да може да зарадваме всички българи в тази среща", заяви Божинов.

 

Той добави, че възстановяването му от травмата, която го мъчи, върви по план и до седмица той ще е готов за игра.

 

"Работя в България със сериозни хора. Тренирам с кондиционния треньор Роко Перота, с лекаря и физиотерапевта на националния отбор", разясни Валери.

Вашият коментар