Важен играч аут за Левски

2015-03-10 16:26:00

Сериозно притеснение е обхванало ръководството и най-вече треньорите на Левски. То е свързано със състоянието на левия бранител Веселин Минев.

Той получи мускулна контузия още през първото полувреме на дербито с Лудогорец, но остана на терена до почивката. Тогава обаче бе заменен от Емил Нину.

Днес стана ясно, че той ще трябва да почива десетина дни, защото има разтежение в лявото бедро. Така националът със сигурност пропуска мача с Марек, а в "синия" лагер се надяват, че ще е на линия за първия кръг от плейофите на първенството.

На Герена ще следят с интерес днешния сблъсък между Локо и Ботев Пловдив, в който при равенство или успех за "смърфовете" "сините" ще държат съдбата си за място в Топ 6 в собствените си ръце.

Ако Левски все пак се класира там, първият съперник ще бъде някой измежду Лудогорец и ЦСКА, които спорят за първото място.

Днес от 16:00 часа пък ще бъде първата тренировка за седмицата след ден почивка.

Вашият коментар