2014-10-03 21:47:00
Поредно уан-мен-шоу след края на мача с ЦСКА изнесе треньорът на Ботев Пловдив Велислав Вуцов. Очаквано след загубата той хвърли вината върху съдиите и претендира за неотсъдена дузпа и гол от засада.
"На оня ще му гипсират ръката след мача. Беше три-четири метра в наказателното поле", коментира ситуация със Стивън Сънди, в която топката закачи ръката на испанеца след рикошет отблизо, но и малко извън наказателното поле.
"За Стивън Сънди ли положението имате предвид?", попита го репортерът, на което получи умопомрачителния отговор:
"Не знам кой беше! Не ги познавам!"
"Не мога да не се гордея с отбора си, но резултатът не ме топли. Най-важното е, че имаше двама души, които не знаеха, че на терена има два отбора. Единият бе на терена, а другият бе от страни. Щом такива дузпи не се отсъждат, като положението със Стивън Сънди… Голът на Карачанаков (!?!?) бе от засада", коментира Вуцов, въпреки че попадението беше дело на Тони силва.
Видяхте гола на ЦСКА. Преди 3-4 кръга този човек ни свири в Разград (бел.р. Георги Йорданов). Тогава вие видяхте. Сега пак ще видите. Голът бе от поне 2 метра засада. В момента гипсират ръката на Стивън Сънди заради играта с ръка.
Аз се гордея от моите футболисти. Шапка им свалям до земята. Това, което говорихме да изпълнят, го изпълниха. Имахме ситуации, търсихме гола.
"Колко положения имаше ЦСКА до 67-ата минута?! ЦСКА бяха подредени като нас. Трудно създаваха и те положения, трудно бе и за нас. В завършващия пас можеше да сме по-концентрирани. Знаехме какъв отбор има срещу нас и се опитахме да бъдем концентрирани.
Съжалявам за тези момчета, които не заслужаваха да си тръгнат със загуба", завърши Вуцов.