2011-09-01 15:55:00
Двамата ще "кълват" от тренировката на треньора – легенда
Наставниците на Левски Георги Иванов-Гонзо и Славия Мартин Кушев ще попиват знанията на селекционера на Англия Фабио Капело утре, разбра BGfootball.com.
Двамата са получили пропуски за ложата в сектор А на националния стадион и ще гледат на живо как Дон Фабио ръководи "трите лъва". Гонзо не е крил никога симпатиите си към великия италиански специалист и има в колекцията си доста негови видеокасети и дискове с различни тренировки, тактически занимания и упражнения.
От "Герена" и "Овча купел" съобщиха, че всички играчи на представителните отбори са били уредени с билети за европейската квалификация.
Славия и Левски ще играят контролен мач на стадиона в кв. "Овча купел" часове преди световната квалификация с Англия.
Най-старото столично дерби ще се повтори на преставителния терен на "белите" в 17:00 часа. В официалния мач от втория кръг на А група Левски победи с 1:0.