Грозни сцени спряха мач на Черно море

2011-02-07 19:05:00

Контролата с Челик Зеница прекратена при 1:1 в 40-ата мин

Втората контрола на Черно море на турска земя срещу тима от Босна и Херцеговина Челик Зеница е прекратен при резултат 1:1. Това се съобщава в официалния сайт на варненския клуб.

В 22-ата минута Челик открива резултата след дузпа. Само 4 минути по-късно „моряците” отвръщат с изравнително попадение на Марко Тиаго от пряк свободен удар.

В 40-ата минута следват неприятни сцени на терена и играта временно е спряна. По-късно в официалния сайт на Черно море излезе информация, че срещата е прекратена. Според треньора на "моряците" реферът не е имал достатъчно аргументи да спре двубоя, макар че съперникът играел доста грубо. Информация от Турция обаче гласи, че двата тима си спретнали меле, реферът се уплашил и избягал в съблекалнята.

В първата си контрола на турска земя възпитаниците на Стефан Генов отстъпиха с минималното 0:1 срещу 14-ия в румънския елит Университатя Клуж след гол от дузпа.