Днес става ясно за Мораиш

2011-08-23 11:57:00

В ЦСКА оптимисти, очакват до седмица да го картотекират

Днес трябва да стане окончателно ясно бъдещето на нападателя на ЦСКА Жуниор Мораиш. Както е известно бразилецът е със спрени права от ФИФА заради спор между бившите му клубове Глория Бистрица и Металург Донецк, пише "Тема Спорт".

ФИФА нареди на румънците да пратят своето становище по случая до днес. От ЦСКА също са пратили всички необходими документи и до края на деня трябва да има официално становище къде и кога ще играе Мораеш.Той обаче със сигурност няма да вземе участие и в реванша със Стяуа от Лига Европа в четвъртък.

"Очакваме позицията на ФИФА да бъде в наша полза. Румънците вече са изпратили становището си и ако всичко е наред, жълтата карта на Мораиш трябва да бъде в България до края на седмицата. До петък ще имаме време да го картотекираме за двубоя с Монтана. В момента обаче можем само да се надяваме, тъй като нищо не зависи от нас", заяви администраторът на ЦСКА Димитър Димитров – Каубоя.

Вашият коментар