Западната А Окръжна на Перник си има "Терминатор"

2010-11-12 21:38:00

Маниш Църква без загуба на полусезона

Истински "Терминатор" си имат в Западната А Окръжна футболна група на Перник, съобщават в zapernik.com. Това е отборът на Маниш Църква, който в девет мача има едва две равенства и седем победи.

Отборът е записал актив от 23 точки и голова разлика 24:9. В последния кръг младия тим на кв.Църква допусна една от малкото си "издънки" и завърши наравно с Бенковски.

Възпитаниците на Красимир Кръстев поведоха в резултата с гол на централния нападател Антон Николов в 45-та минута. В началото на второто полувреме отбора на Маниш остана в намален състав, след директен червен картон на централния защитник Венцислав Йорданов.

През втората част и двата тима направиха много пропуски. Маниш се затвориха и дебнеха играчите от Костинброд на контраатака. Бетонът им обаче не успя и след меле след изтичане на редовното време и назначеното продължение, те инкасираха попадение за крайното 1:1.